Arazoz , Rüyada Arazoz görmek


Rüyada bir arazözle caddelerin sulandigini görmek, bolluk ve berekete delildir. Kendisinin bir arazöz kullandigini görenin, beklemedigi bir yerden eline az miktarda para geçer. Bir arazözün kendisine çarpip yaraladigini gören, bir büyügünden kiymetli bir hediye alir veya çocugu dünyaya gelir.Arazoz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Arazoz görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Çimdiklemek , Rüyada Çimdiklemek görmek Kek , Rüyada Kek görmek Yakmak , Rüyada Yakmak görmek Kırbaç , Rüyada Kırbaç görmek Ustura , Rüyada Ustura görmek Kep , Rüyada Kep görmek Seyis , Rüyada Seyis görmek Şamarlamak , Rüyada Şamarlamak görmek Huni , Rüyada Huni görmek Roka , Rüyada Roka görmek Kask , Rüyada Kask görmek Ecel , Rüyada Ecel görmek Oyun , Rüyada Oyun görmek Ayıplamak , Rüyada Ayıplamak görmek Ciltlenmiş kitap , Rüyada Ciltlenmiş kitap görmek Tecvit , Rüyada Tecvit görmek Muska , Rüyada Muska görmek Vurmak , Rüyada Vurmak görmek Suretıl mulk , Rüyada Suretıl mulk görmek Müzik cdsi , Rüyada Müzik cdsi görmek Çivilemek , Rüyada Çivilemek görmek Zekat vermek , Rüyada Zekat vermek görmek Sam fıstığı , Rüyada Sam fıstığı görmek Boyunduruk , Rüyada Boyunduruk görmek Elbise silkmek , Rüyada Elbise silkmek görmek Meyve kurdu , Rüyada Meyve kurdu görmek Şişlik , Rüyada Şişlik görmek Omlet , Rüyada Omlet görmek Suyolu , Rüyada Suyolu görmek Dehliz , Rüyada Dehliz görmek Oruç ve iftar , Rüyada Oruç ve iftar görmek Şişman , Rüyada Şişman görmek Manastır , Rüyada Manastır görmek Tahta perde , Rüyada Tahta perde görmek Nakışçı , Rüyada Nakışçı görmek Karanlık , Rüyada Karanlık görmek Tımarhane , Rüyada Tımarhane görmek Uzay , Rüyada Uzay görmek İnme , Rüyada İnme görmek Ferce bakmak , Rüyada Ferce bakmak görmek Melik , Rüyada Melik görmek Kabuk , Rüyada Kabuk görmek Tabela , Rüyada Tabela görmek Izgara , Rüyada Izgara görmek Hurma salkımı , Rüyada Hurma salkımı görmek Yumuşak davranmak , Rüyada Yumuşak davranmak görmek Yayık , Rüyada Yayık görmek Ziyafet , Rüyada Ziyafet görmek Yarış , Rüyada Yarış görmek Sure 113 felak , Rüyada Sure 113 felak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek