Arma , Rüyada Arma görmek


Rüyada süslü, yıldızlı vb. Arma, işte ve toplum yaşamında başarıdır.Rüyada bir hanedan veya bir aile, yahut bir milletin armasini görmek, su siralarda size bir kibirlilik, bir gurur, bir kendini begenmislik geldigine isaret sayilir.Arma kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Arma görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Meme , Rüyada Meme görmek Omurga , Rüyada Omurga görmek Sicil , Rüyada Sicil görmek Sikke , Rüyada Sikke görmek El falına bakmak , Rüyada El falına bakmak görmek Çıkarmak , Rüyada Çıkarmak görmek Tekerlek , Rüyada Tekerlek görmek Yazma (başörtüsü) , Rüyada Yazma (başörtüsü) görmek Tasma , Rüyada Tasma görmek Gramer , Rüyada Gramer görmek Korkutulmak , Rüyada Korkutulmak görmek İnilti duymak , Rüyada İnilti duymak görmek Boyun , Rüyada Boyun görmek Uçurtma , Rüyada Uçurtma görmek Torun , Rüyada Torun görmek Hacız , Rüyada Hacız görmek Etek , Rüyada Etek görmek Itab , Rüyada Itab görmek Gaf , Rüyada Gaf görmek Pazar yeri , Rüyada Pazar yeri görmek Kayık küreği , Rüyada Kayık küreği görmek Nara , Rüyada Nara görmek Mercan veya köşk çiçeği , Rüyada Mercan veya köşk çiçeği görmek Zorbalık , Rüyada Zorbalık görmek Mezgit balığı , Rüyada Mezgit balığı görmek Tavşancıl , Rüyada Tavşancıl görmek Balık ve çeşitleri , Rüyada Balık ve çeşitleri görmek Giyinme , Rüyada Giyinme görmek Yol makinesi , Rüyada Yol makinesi görmek Topuk , Rüyada Topuk görmek Badem ağacı , Rüyada Badem ağacı görmek Komsu , Rüyada Komsu görmek İyi / iyilik , Rüyada İyi / iyilik görmek Goril , Rüyada Goril görmek Kravat , Rüyada Kravat görmek Huni , Rüyada Huni görmek Balçık , Rüyada Balçık görmek Kıraya vermek , Rüyada Kıraya vermek görmek Mühlet vermek , Rüyada Mühlet vermek görmek Kıyamet suresi , Rüyada Kıyamet suresi görmek Kan aldırmak , Rüyada Kan aldırmak görmek İşleme , Rüyada İşleme görmek Suretıl buruc , Rüyada Suretıl buruc görmek Rahmet etmek , Rüyada Rahmet etmek görmek Gülsuyu şişesi , Rüyada Gülsuyu şişesi görmek Et , Rüyada Et görmek Yutmak , Rüyada Yutmak görmek Dirsek , Rüyada Dirsek görmek Süsleme , Rüyada Süsleme görmek Kepek satıcı , Rüyada Kepek satıcı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek