Armonik , Rüyada Armonik görmek


Rüyada armonik çalmak veya çalan bir kimseyi görmek, uzaktaki bir dostunuzdan veya akrabanizdan sevinçli bir haber alacaginiza delalet eder.Armonik kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Armonik görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Tasma , Rüyada Tasma görmek Kantar , Rüyada Kantar görmek Maden , Rüyada Maden görmek Cızbız yemek , Rüyada Cızbız yemek görmek Yatsı vaktı , Rüyada Yatsı vaktı görmek Börek , Rüyada Börek görmek Dehşet , Rüyada Dehşet görmek Nabız , Rüyada Nabız görmek Galip gelmek , Rüyada Galip gelmek görmek Oyuncak bebek , Rüyada Oyuncak bebek görmek Gevrek yemek , Rüyada Gevrek yemek görmek Dedikodu yapmak , Rüyada Dedikodu yapmak görmek Güç , Rüyada Güç görmek Görüşmek , Rüyada Görüşmek görmek Kimyon , Rüyada Kimyon görmek Zina , Rüyada Zina görmek İslam alimi , Rüyada İslam alimi görmek Fatır suresi , Rüyada Fatır suresi görmek Sure 102 tekasur , Rüyada Sure 102 tekasur görmek Eyyüb (a.s.) , Rüyada Eyyüb (a.s.) görmek Kola , Rüyada Kola görmek Deterjan , Rüyada Deterjan görmek Derici , Rüyada Derici görmek Av kapanı , Rüyada Av kapanı görmek Bir şeyin çokluğundan sonra azalması , Rüyada Bir şeyin çokluğundan sonra azalması görmek Çorap , Rüyada Çorap görmek Muhafız bölüğü , Rüyada Muhafız bölüğü görmek Çakmak , Rüyada Çakmak görmek Kabare , Rüyada Kabare görmek Tehlike , Rüyada Tehlike görmek Kelle , Rüyada Kelle görmek Kayan yıldız , Rüyada Kayan yıldız görmek Elifba , Rüyada Elifba görmek Çan , Rüyada Çan görmek İntikam almak , Rüyada İntikam almak görmek Zebur , Rüyada Zebur görmek Sutyen , Rüyada Sutyen görmek Sahabe , Rüyada Sahabe görmek Od ağacı , Rüyada Od ağacı görmek Tartışma , Rüyada Tartışma görmek Levh-ı mahfuz , Rüyada Levh-ı mahfuz görmek Frenk , Rüyada Frenk görmek Kok , Rüyada Kok görmek Şükretmek , Rüyada Şükretmek görmek Görünmezlik , Rüyada Görünmezlik görmek Kızılcık , Rüyada Kızılcık görmek Taun , Rüyada Taun görmek Üvey baba , Rüyada Üvey baba görmek İşkence , Rüyada İşkence görmek Kampana , Rüyada Kampana görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek