Armut ağacı , Rüyada Armut ağacı görmek


Rüyada armut agaci görmek mal ve para kazanmak için halka boyun egen bir kisi ile yorumlanir. Bir rivayete göre, zengin ve halka faydasi dokunan, hayir isleyen bir kisi ile kiyaslanir.Armut ağacı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Armut ağacı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Koğuş , Rüyada Koğuş görmek Kırağı ve çiğ , Rüyada Kırağı ve çiğ görmek Suretıl cuma , Rüyada Suretıl cuma görmek Kapı , Rüyada Kapı görmek Edep , Rüyada Edep görmek Küpe , Rüyada Küpe görmek Kırkayak , Rüyada Kırkayak görmek Kızıllık , Rüyada Kızıllık görmek Kilim , Rüyada Kilim görmek Başörtüsü , Rüyada Başörtüsü görmek Semaver , Rüyada Semaver görmek Parçacı , Rüyada Parçacı görmek Enam suresi , Rüyada Enam suresi görmek Biat etmek , Rüyada Biat etmek görmek Jandarma , Rüyada Jandarma görmek Sepet , Rüyada Sepet görmek Gerinmek , Rüyada Gerinmek görmek İnsan derisi , Rüyada İnsan derisi görmek Nazarlık , Rüyada Nazarlık görmek Sözlük , Rüyada Sözlük görmek Emanet , Rüyada Emanet görmek Bilgisayar , Rüyada Bilgisayar görmek Öğrenmek , Rüyada Öğrenmek görmek Kuruyemişçi , Rüyada Kuruyemişçi görmek Yük , Rüyada Yük görmek Kalkan , Rüyada Kalkan görmek Sure 067 mulk , Rüyada Sure 067 mulk görmek Üflemek , Rüyada Üflemek görmek Kotra , Rüyada Kotra görmek Keten tohumu , Rüyada Keten tohumu görmek Kayalık , Rüyada Kayalık görmek Tatarcık , Rüyada Tatarcık görmek Gündüz , Rüyada Gündüz görmek Sağırlık , Rüyada Sağırlık görmek Ruh hastalığı , Rüyada Ruh hastalığı görmek Cahil , Rüyada Cahil görmek Elmas , Rüyada Elmas görmek Fındık ve fıstık ağaçları , Rüyada Fındık ve fıstık ağaçları görmek Kafur , Rüyada Kafur görmek Kanmak / kandırılmak , Rüyada Kanmak / kandırılmak görmek İksir , Rüyada İksir görmek Mezbaha , Rüyada Mezbaha görmek Komutan , Rüyada Komutan görmek Müzik aleti , Rüyada Müzik aleti görmek Suretıl tekasur , Rüyada Suretıl tekasur görmek Mutluluk , Rüyada Mutluluk görmek İltifat , Rüyada İltifat görmek Kontrol / kontrolör , Rüyada Kontrol / kontrolör görmek Halayık , Rüyada Halayık görmek Elma ağacı , Rüyada Elma ağacı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek