Arsa , Rüyada Arsa görmek


Rüyada arsa görmek görenin vefat edeceğine işarettir.Arsa kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Arsa görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Davul , Rüyada Davul görmek İsra suresi , Rüyada İsra suresi görmek Bağlanmak , Rüyada Bağlanmak görmek Çörek , Rüyada Çörek görmek Yabani sığır , Rüyada Yabani sığır görmek Yolda zahmet veren şeyleri kaldırmak , Rüyada Yolda zahmet veren şeyleri kaldırmak görmek Ev reisi , Rüyada Ev reisi görmek Suretıl ısra , Rüyada Suretıl ısra görmek Kerpeten , Rüyada Kerpeten görmek Kitlemek , Rüyada Kitlemek görmek Sepet tabla valiz yapan ve satan , Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan görmek Kaşınmak , Rüyada Kaşınmak görmek Levh-i mahfuz , Rüyada Levh-i mahfuz görmek Tel , Rüyada Tel görmek Suretıl tebbet , Rüyada Suretıl tebbet görmek Köstebek , Rüyada Köstebek görmek Suretıl duhan , Rüyada Suretıl duhan görmek Çıplak , Rüyada Çıplak görmek Dizmek , Rüyada Dizmek görmek Bıçakçı , Rüyada Bıçakçı görmek Kuru yonca , Rüyada Kuru yonca görmek Kandil kabı , Rüyada Kandil kabı görmek Panzehir , Rüyada Panzehir görmek Su kupu , Rüyada Su kupu görmek Aslanağzı , Rüyada Aslanağzı görmek Kuruyan yer , Rüyada Kuruyan yer görmek Çeltik , Rüyada Çeltik görmek Iskalamak , Rüyada Iskalamak görmek Koridor , Rüyada Koridor görmek Pars , Rüyada Pars görmek Musa (a.s.) , Rüyada Musa (a.s.) görmek Kovmak , Rüyada Kovmak görmek Resim , Rüyada Resim görmek Çift sürtmek , Rüyada Çift sürtmek görmek Sure 037 saffat , Rüyada Sure 037 saffat görmek Çapkınlık , Rüyada Çapkınlık görmek Biber , Rüyada Biber görmek Eflatun , Rüyada Eflatun görmek Kasınmak , Rüyada Kasınmak görmek Surat , Rüyada Surat görmek İnci , Rüyada İnci görmek Muhammed (a.s.) , Rüyada Muhammed (a.s.) görmek Topallamak , Rüyada Topallamak görmek Sac , Rüyada Sac görmek Dal , Rüyada Dal görmek Havyar yemek , Rüyada Havyar yemek görmek Tabiin (r. A.) , Rüyada Tabiin (r. A.) görmek Dudu kuşu , Rüyada Dudu kuşu görmek Sandık , Rüyada Sandık görmek Ses ve söz işitmek , Rüyada Ses ve söz işitmek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek