Arzu , Rüyada Arzu görmek


Bakınız; İstemek.Arzu kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Arzu görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Eşkıya , Rüyada Eşkıya görmek Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk , Rüyada Sokağa bırakılmış yeni doğmuş çocuk görmek Kalça , Rüyada Kalça görmek Zayıflamak , Rüyada Zayıflamak görmek İstişare , Rüyada İstişare görmek Tomurcuk , Rüyada Tomurcuk görmek Konak , Rüyada Konak görmek Yamyam , Rüyada Yamyam görmek Domuz , Rüyada Domuz görmek Çalgı aleti , Rüyada Çalgı aleti görmek Rum suresi , Rüyada Rum suresi görmek Seker pancarı , Rüyada Seker pancarı görmek Çivit , Rüyada Çivit görmek Nikel , Rüyada Nikel görmek Palan / palancı , Rüyada Palan / palancı görmek Dabbetülarz , Rüyada Dabbetülarz görmek Opera , Rüyada Opera görmek Malak , Rüyada Malak görmek Kümes , Rüyada Kümes görmek Kirman , Rüyada Kirman görmek Kalabalık , Rüyada Kalabalık görmek Mahkeme katibi , Rüyada Mahkeme katibi görmek Darphane , Rüyada Darphane görmek Sil geç , Rüyada Sil geç görmek Keman , Rüyada Keman görmek Badana , Rüyada Badana görmek Sürme çubuğu , Rüyada Sürme çubuğu görmek İğneci , Rüyada İğneci görmek Tebessüm , Rüyada Tebessüm görmek Sormak , Rüyada Sormak görmek Eşya nakli , Rüyada Eşya nakli görmek Kurt , Rüyada Kurt görmek Lahana , Rüyada Lahana görmek Uğurböceği , Rüyada Uğurböceği görmek Hamur , Rüyada Hamur görmek Baskül , Rüyada Baskül görmek Fırlamak , Rüyada Fırlamak görmek Asr suresi , Rüyada Asr suresi görmek Hafiye , Rüyada Hafiye görmek Çakmak , Rüyada Çakmak görmek Özsu , Rüyada Özsu görmek Erkek , Rüyada Erkek görmek Un , Rüyada Un görmek Kase , Rüyada Kase görmek Yarışmak , Rüyada Yarışmak görmek Suretıl nun , Rüyada Suretıl nun görmek Okşamak , Rüyada Okşamak görmek Güzel koku , Rüyada Güzel koku görmek Şeytan , Rüyada Şeytan görmek Baş , Rüyada Baş görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek