Asfalt , Rüyada Asfalt görmek


Rüyada bir yola asfalt döküldügünü görmek, çalisma hayatinizda daha çok çalismaniz için amiriniz tarafindan uyarildiginiza; bir asfalt yolda yürüdügünüzü görmek, isinizde eksiksiz ve düzenli çalistiginiza; yeni dökülen asfalt bir yolda yürüyüp ayaklarinizin katrana battigini görmek, hayatinizin düzensiz bir sekilde devam ettigine isarettir.Asfalt kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Asfalt görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Para , Rüyada Para görmek Marmelat , Rüyada Marmelat görmek Çikolata yemek , Rüyada Çikolata yemek görmek Bit , Rüyada Bit görmek Asfalt , Rüyada Asfalt görmek Nikahı bozma , Rüyada Nikahı bozma görmek Toprak küreği , Rüyada Toprak küreği görmek Satirn , Rüyada Satirn görmek Sivilce , Rüyada Sivilce görmek Buldok kopeği , Rüyada Buldok kopeği görmek Çimen , Rüyada Çimen görmek Kör , Rüyada Kör görmek Cıva , Rüyada Cıva görmek Yer / yeryüzü , Rüyada Yer / yeryüzü görmek Tuzlamak , Rüyada Tuzlamak görmek Dinlenmek , Rüyada Dinlenmek görmek Arı beyi , Rüyada Arı beyi görmek Bacak arası , Rüyada Bacak arası görmek Burkulma , Rüyada Burkulma görmek Beyin ve ilik , Rüyada Beyin ve ilik görmek Kanalizasyon , Rüyada Kanalizasyon görmek Suretıl leyl , Rüyada Suretıl leyl görmek Mearıc suresi , Rüyada Mearıc suresi görmek Hipodrom , Rüyada Hipodrom görmek Arma , Rüyada Arma görmek Yanılmak , Rüyada Yanılmak görmek Talak suresi , Rüyada Talak suresi görmek Zeberced (Zebercet) , Rüyada Zeberced (Zebercet) görmek Cengi , Rüyada Cengi görmek Dalak , Rüyada Dalak görmek Samanyolu , Rüyada Samanyolu görmek Düşmandan kaçmak , Rüyada Düşmandan kaçmak görmek Işın , Rüyada Işın görmek Sure 044 duhan , Rüyada Sure 044 duhan görmek Hamam , Rüyada Hamam görmek Çığlık , Rüyada Çığlık görmek Nifas , Rüyada Nifas görmek Yalvarmak , Rüyada Yalvarmak görmek Yayın , Rüyada Yayın görmek Katık , Rüyada Katık görmek Tecavüz , Rüyada Tecavüz görmek Suretıl Maide , Rüyada Suretıl Maide görmek Muhabir , Rüyada Muhabir görmek Kevser havuzu , Rüyada Kevser havuzu görmek Çerke , Rüyada Çerke görmek Kısrak , Rüyada Kısrak görmek Yırtıcı kuş , Rüyada Yırtıcı kuş görmek Mukavele , Rüyada Mukavele görmek Küspe , Rüyada Küspe görmek Fitne , Rüyada Fitne görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek