Asfalt , Rüyada Asfalt görmek


Rüyada bir yola asfalt döküldügünü görmek, çalisma hayatinizda daha çok çalismaniz için amiriniz tarafindan uyarildiginiza; bir asfalt yolda yürüdügünüzü görmek, isinizde eksiksiz ve düzenli çalistiginiza; yeni dökülen asfalt bir yolda yürüyüp ayaklarinizin katrana battigini görmek, hayatinizin düzensiz bir sekilde devam ettigine isarettir.Asfalt kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Asfalt görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Düğüm , Rüyada Düğüm görmek Yasin suresi , Rüyada Yasin suresi görmek Suretıl mumtehıne , Rüyada Suretıl mumtehıne görmek Yanılmak , Rüyada Yanılmak görmek Tamir , Rüyada Tamir görmek Kurban , Rüyada Kurban görmek Habil , Rüyada Habil görmek Mezar taşı , Rüyada Mezar taşı görmek Ahkaf Suresi , Rüyada Ahkaf Suresi görmek Azgınlık , Rüyada Azgınlık görmek Pişik , Rüyada Pişik görmek Kapan , Rüyada Kapan görmek Tayin olmak , Rüyada Tayin olmak görmek Hallaç yayı , Rüyada Hallaç yayı görmek Marmelat , Rüyada Marmelat görmek Tarhana , Rüyada Tarhana görmek Yapı , Rüyada Yapı görmek Tarçın , Rüyada Tarçın görmek Üzüm sıkmak , Rüyada Üzüm sıkmak görmek Dalmak , Rüyada Dalmak görmek Baykuş , Rüyada Baykuş görmek Suyolu , Rüyada Suyolu görmek Hurda , Rüyada Hurda görmek Taramak , Rüyada Taramak görmek Sidik (çiş) , Rüyada Sidik (çiş) görmek Buzdolabı / buzluk , Rüyada Buzdolabı / buzluk görmek Şükür secdesi , Rüyada Şükür secdesi görmek Kahve / kahve fincanı , Rüyada Kahve / kahve fincanı görmek İspinoz kuşu , Rüyada İspinoz kuşu görmek Çiğnemek , Rüyada Çiğnemek görmek Koma , Rüyada Koma görmek Tarhın otu , Rüyada Tarhın otu görmek Osur memuru , Rüyada Osur memuru görmek Fatih sultan Mehmet , Rüyada Fatih sultan Mehmet görmek Pansiyon , Rüyada Pansiyon görmek Kazandibi , Rüyada Kazandibi görmek Mikroskop , Rüyada Mikroskop görmek Çiçek bozuğu , Rüyada Çiçek bozuğu görmek Bilgin , Rüyada Bilgin görmek Üst kat , Rüyada Üst kat görmek Nakliyeci , Rüyada Nakliyeci görmek Komedi , Rüyada Komedi görmek Denizaltı , Rüyada Denizaltı görmek Roma , Rüyada Roma görmek Lazımlık , Rüyada Lazımlık görmek Ödünç vermek , Rüyada Ödünç vermek görmek Nur. Aydınlık , Rüyada Nur. Aydınlık görmek Filo , Rüyada Filo görmek Plaj kabını , Rüyada Plaj kabını görmek Usanmak , Rüyada Usanmak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek