Aylar , Rüyada Aylar görmek


Bakınız; Yılın Ayları.Aylar kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Aylar görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Sarılmak , Rüyada Sarılmak görmek Telaş göstermek , Rüyada Telaş göstermek görmek Ustubu , Rüyada Ustubu görmek Buzağı , Rüyada Buzağı görmek Emir (almak / vermek) , Rüyada Emir (almak / vermek) görmek Mengene , Rüyada Mengene görmek Rüya tabircisi , Rüyada Rüya tabircisi görmek İshak (a.s.) , Rüyada İshak (a.s.) görmek Fecir suresi , Rüyada Fecir suresi görmek Kürek kemiği , Rüyada Kürek kemiği görmek Marangoz , Rüyada Marangoz görmek Losyon , Rüyada Losyon görmek Motor , Rüyada Motor görmek Çalgıcı , Rüyada Çalgıcı görmek Pancar , Rüyada Pancar görmek Vergi toplamak , Rüyada Vergi toplamak görmek Kunduz , Rüyada Kunduz görmek Zümrüt , Rüyada Zümrüt görmek Lades kemiği , Rüyada Lades kemiği görmek Sırtlan , Rüyada Sırtlan görmek Bando , Rüyada Bando görmek Döşemeci , Rüyada Döşemeci görmek Kısrak , Rüyada Kısrak görmek Kaşımak ve tırmalanmak , Rüyada Kaşımak ve tırmalanmak görmek Kurdan , Rüyada Kurdan görmek Pır , Rüyada Pır görmek Şirket , Rüyada Şirket görmek Talih oyunları , Rüyada Talih oyunları görmek Hıcr suresi , Rüyada Hıcr suresi görmek Yaban iğdesi , Rüyada Yaban iğdesi görmek Tedvir suresi , Rüyada Tedvir suresi görmek Hilal , Rüyada Hilal görmek Furkan suresi , Rüyada Furkan suresi görmek Yaşlı kadın , Rüyada Yaşlı kadın görmek Hındı , Rüyada Hındı görmek Pelikan , Rüyada Pelikan görmek Evden taşınmak , Rüyada Evden taşınmak görmek Armonik , Rüyada Armonik görmek Yıkık dökük yer , Rüyada Yıkık dökük yer görmek Yatak odası , Rüyada Yatak odası görmek Bas , Rüyada Bas görmek Mandolin , Rüyada Mandolin görmek Badanacı , Rüyada Badanacı görmek Hayvanat bahçesi , Rüyada Hayvanat bahçesi görmek Selam vermek , Rüyada Selam vermek görmek Hecın devesi , Rüyada Hecın devesi görmek Çardak , Rüyada Çardak görmek Yıllık , Rüyada Yıllık görmek Kefil / kefalet , Rüyada Kefil / kefalet görmek Oyuk , Rüyada Oyuk görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek