Azat etmek , Rüyada Azat etmek görmek


Biri tarafından azadedilmek borçtan kurtulmaya, kurban kesmeye, Köle azadetmek borç bağışlamaya, Köle olduğunu ve azadedildiğini görmek emekli olmaya veya amirinin ölmesine delalet eder.Azat etmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Azat etmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kep , Rüyada Kep görmek Kokmak , Rüyada Kokmak görmek İzdivaç , Rüyada İzdivaç görmek Kereviz tohumu , Rüyada Kereviz tohumu görmek Halı , Rüyada Halı görmek Tunç yapan adam , Rüyada Tunç yapan adam görmek Fotoğraf , Rüyada Fotoğraf görmek Kumbara , Rüyada Kumbara görmek Seher vakti , Rüyada Seher vakti görmek Raf , Rüyada Raf görmek Sure 001 Fatiha , Rüyada Sure 001 Fatiha görmek Kuran okumak , Rüyada Kuran okumak görmek Uğraşmak , Rüyada Uğraşmak görmek Usare , Rüyada Usare görmek Cemaat , Rüyada Cemaat görmek Pösteki , Rüyada Pösteki görmek Beyin ve ilik , Rüyada Beyin ve ilik görmek Reisi cumhur , Rüyada Reisi cumhur görmek Sarılık , Rüyada Sarılık görmek Aşk mektubu , Rüyada Aşk mektubu görmek Zampara , Rüyada Zampara görmek Oyun , Rüyada Oyun görmek Aylar , Rüyada Aylar görmek Müzik aletleri , Rüyada Müzik aletleri görmek Çorba , Rüyada Çorba görmek Arazoz , Rüyada Arazoz görmek Hasta / hastalık , Rüyada Hasta / hastalık görmek Ölçek , Rüyada Ölçek görmek Kütük , Rüyada Kütük görmek Tavsan otu , Rüyada Tavsan otu görmek Reçel , Rüyada Reçel görmek Pasta , Rüyada Pasta görmek Bal kabağı , Rüyada Bal kabağı görmek Sure 011 Hud , Rüyada Sure 011 Hud görmek Mezat , Rüyada Mezat görmek Davavekili , Rüyada Davavekili görmek Çete , Rüyada Çete görmek Fıskiye , Rüyada Fıskiye görmek Sallanmak , Rüyada Sallanmak görmek Sebat , Rüyada Sebat görmek Tebrik , Rüyada Tebrik görmek Haber , Rüyada Haber görmek Yürek damarı , Rüyada Yürek damarı görmek Sınır ve damar , Rüyada Sınır ve damar görmek Erik , Rüyada Erik görmek Iskonto , Rüyada Iskonto görmek Göze perde inmek , Rüyada Göze perde inmek görmek Tribün , Rüyada Tribün görmek Süt sağan , Rüyada Süt sağan görmek Havuç , Rüyada Havuç görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek