Bal kabağı , Rüyada Bal kabağı görmek


Bir arkadaşınızın rezil olmasına tanık olacaksınız.Bir arkadaşınızın rezil olmasına tanık olacaksınız.Bir arkadaşınızın rezil olmasına tanık olacaksınız.Bal kabağı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bal kabağı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Şamandıra , Rüyada Şamandıra görmek Gürgen ağacı , Rüyada Gürgen ağacı görmek Kafa kafaya dövüşmek , Rüyada Kafa kafaya dövüşmek görmek Paluze , Rüyada Paluze görmek Pil , Rüyada Pil görmek Tın suresi , Rüyada Tın suresi görmek Yaka , Rüyada Yaka görmek Müzik , Rüyada Müzik görmek Helvacı kabağı , Rüyada Helvacı kabağı görmek Mum yapan , Rüyada Mum yapan görmek Tesviye makinesi , Rüyada Tesviye makinesi görmek Enerjik olmak , Rüyada Enerjik olmak görmek Göz kırpmak , Rüyada Göz kırpmak görmek Suretıl mumın , Rüyada Suretıl mumın görmek Roman , Rüyada Roman görmek Müşteri , Rüyada Müşteri görmek Tornavida , Rüyada Tornavida görmek Sevgi / sevmek , Rüyada Sevgi / sevmek görmek Süsleme , Rüyada Süsleme görmek Yalı , Rüyada Yalı görmek Oyma , Rüyada Oyma görmek Taş ocağı , Rüyada Taş ocağı görmek Şehitler , Rüyada Şehitler görmek Hud (a.s.) , Rüyada Hud (a.s.) görmek Kırmızı at , Rüyada Kırmızı at görmek İnlemek , Rüyada İnlemek görmek El ile yoklamak , Rüyada El ile yoklamak görmek Seyban ağacı , Rüyada Seyban ağacı görmek Nil , Rüyada Nil görmek Çimdik , Rüyada Çimdik görmek Çiçek, kızamık, egzama , Rüyada Çiçek, kızamık, egzama görmek Dizmek , Rüyada Dizmek görmek Fısıltı , Rüyada Fısıltı görmek Kabadayı , Rüyada Kabadayı görmek Müslüman , Rüyada Müslüman görmek Rehine , Rüyada Rehine görmek Secde , Rüyada Secde görmek Kızamık , Rüyada Kızamık görmek Oklava , Rüyada Oklava görmek Şarlatan , Rüyada Şarlatan görmek Meleklerle görüşmek , Rüyada Meleklerle görüşmek görmek Ölünün yıkanması , Rüyada Ölünün yıkanması görmek Sallanan sandalye , Rüyada Sallanan sandalye görmek Kirman , Rüyada Kirman görmek Hezimet , Rüyada Hezimet görmek Harar , Rüyada Harar görmek Maden suyu , Rüyada Maden suyu görmek Muhtaç , Rüyada Muhtaç görmek Kokmak , Rüyada Kokmak görmek El çırpmak , Rüyada El çırpmak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek