Baş sargısı , Rüyada Baş sargısı görmek


Rüyada bas sargisini görmek, nezle için yapilmis ilaçlarla nezleden korunmaya delalet eder. Bazan bas sargisi serden geri durmaya, migfer ve sarik gibi basi örten seylere delalet eder.Baş sargısı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Baş sargısı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Darı , Rüyada Darı görmek Oksuz , Rüyada Oksuz görmek Orgeneral , Rüyada Orgeneral görmek Kum kertenkelesi , Rüyada Kum kertenkelesi görmek Boyunbağı (kravat) , Rüyada Boyunbağı (kravat) görmek Dadı , Rüyada Dadı görmek Bilgi , Rüyada Bilgi görmek Ziyan , Rüyada Ziyan görmek Bakire , Rüyada Bakire görmek Sundurma , Rüyada Sundurma görmek Koç dövüştürmek , Rüyada Koç dövüştürmek görmek Büyük abdest , Rüyada Büyük abdest görmek Priz , Rüyada Priz görmek Hindistan cevizi , Rüyada Hindistan cevizi görmek Zabıt , Rüyada Zabıt görmek Çil , Rüyada Çil görmek Merih gezegeni , Rüyada Merih gezegeni görmek Yanardağ , Rüyada Yanardağ görmek Tarçın , Rüyada Tarçın görmek Atkı , Rüyada Atkı görmek Şekil değiştirmek , Rüyada Şekil değiştirmek görmek Rahman suresi , Rüyada Rahman suresi görmek Gaipten ses duymak , Rüyada Gaipten ses duymak görmek Salıncak , Rüyada Salıncak görmek Yamaç , Rüyada Yamaç görmek Kel , Rüyada Kel görmek Kadı , Rüyada Kadı görmek Otuz , Rüyada Otuz görmek Jüpiter gezegeni , Rüyada Jüpiter gezegeni görmek Dalkavukluk , Rüyada Dalkavukluk görmek Sinirlenmek , Rüyada Sinirlenmek görmek Yaban hardalı , Rüyada Yaban hardalı görmek Öpmek-öpüşmek , Rüyada Öpmek-öpüşmek görmek Kırmızı dut(kızıl dut) , Rüyada Kırmızı dut(kızıl dut) görmek Şelale , Rüyada Şelale görmek Öldürmek , Rüyada Öldürmek görmek Kereste , Rüyada Kereste görmek İmdat etmek , Rüyada İmdat etmek görmek İhanet , Rüyada İhanet görmek Etiket , Rüyada Etiket görmek Elmas , Rüyada Elmas görmek Sırpence , Rüyada Sırpence görmek Yoğurt kurusu , Rüyada Yoğurt kurusu görmek Kuran sureleri , Rüyada Kuran sureleri görmek Kartpostal , Rüyada Kartpostal görmek Saadet , Rüyada Saadet görmek Tenekeci , Rüyada Tenekeci görmek Cumba , Rüyada Cumba görmek Surat(yüz) , Rüyada Surat(yüz) görmek Tosun , Rüyada Tosun görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek