Başkan , Rüyada Başkan görmek


Rüyada kendinizi bir kuruma, bir daireye, bir yere baskan oldugunu görmeniz, yükselme hirsinizin çok olduguna, fakat bu arzunuzun size faydasindan daha çok zarari dokunacagina isarettir. Rüyada bir baskan ile tanisip konustugunu gör-mek ise, arkadaslarinizla, dostlarinizla veya is ortaklarinizla aranizda büyük anlasmazliklar çikacagina yorumlanir.Başkan kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Başkan görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
İştah , Rüyada İştah görmek Rüya yorumcusu , Rüyada Rüya yorumcusu görmek Ahkaf Suresi , Rüyada Ahkaf Suresi görmek Tecavüz , Rüyada Tecavüz görmek Kütük , Rüyada Kütük görmek Gül ağacı , Rüyada Gül ağacı görmek Mesın yatak , Rüyada Mesın yatak görmek Ütü yapmak , Rüyada Ütü yapmak görmek Serseri , Rüyada Serseri görmek Güreş , Rüyada Güreş görmek Hasan (r.a.) , Rüyada Hasan (r.a.) görmek Önlük (giyilen) , Rüyada Önlük (giyilen) görmek Uyanmak / uyandırmak , Rüyada Uyanmak / uyandırmak görmek Helalından kazanmak , Rüyada Helalından kazanmak görmek Süt emmek , Rüyada Süt emmek görmek Nal , Rüyada Nal görmek Kazan , Rüyada Kazan görmek Sevinç ve şenlik , Rüyada Sevinç ve şenlik görmek Sezgi , Rüyada Sezgi görmek Horlamak , Rüyada Horlamak görmek Çalpara , Rüyada Çalpara görmek Murselat suresi , Rüyada Murselat suresi görmek Bal tulumu , Rüyada Bal tulumu görmek Karpuz ve kavun , Rüyada Karpuz ve kavun görmek Güvercin , Rüyada Güvercin görmek Sarp yokuş , Rüyada Sarp yokuş görmek Uçurtma , Rüyada Uçurtma görmek Hayır işlemek , Rüyada Hayır işlemek görmek Fistan , Rüyada Fistan görmek Islah etmek , Rüyada Islah etmek görmek Sam fıstığı , Rüyada Sam fıstığı görmek Elçi , Rüyada Elçi görmek Sünnetçi , Rüyada Sünnetçi görmek Cadı , Rüyada Cadı görmek Toz , Rüyada Toz görmek Eğer ve gem , Rüyada Eğer ve gem görmek Yalan söylemek , Rüyada Yalan söylemek görmek Maden ocağı , Rüyada Maden ocağı görmek Azap , Rüyada Azap görmek Yaldızcı , Rüyada Yaldızcı görmek Harp , Rüyada Harp görmek Mahya , Rüyada Mahya görmek Kahin , Rüyada Kahin görmek Beden , Rüyada Beden görmek Huni , Rüyada Huni görmek Çingene , Rüyada Çingene görmek Sure 100 adıyat , Rüyada Sure 100 adıyat görmek Sure 0010 yunus , Rüyada Sure 0010 yunus görmek Asansör , Rüyada Asansör görmek Diz çökme , Rüyada Diz çökme görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek