Beyaz renk , Rüyada Beyaz renk görmek


Eşyada ev gözle görülen varlıklarda görülen beyazlık sevinç, hayır ve gönül huzurudur.Eşyada ev gözle görülen varlıklarda görülen beyazlık sevinç, hayır ve gönül huzurudur.Beyaz renk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Beyaz renk görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Demiryolu , Rüyada Demiryolu görmek Pişmanlık , Rüyada Pişmanlık görmek Vatikan , Rüyada Vatikan görmek Aşık olmak , Rüyada Aşık olmak görmek Subay , Rüyada Subay görmek İğfal etmek , Rüyada İğfal etmek görmek Guruldama , Rüyada Guruldama görmek Şarampol , Rüyada Şarampol görmek Uzeyr (a.s.) , Rüyada Uzeyr (a.s.) görmek Tırmalamak , Rüyada Tırmalamak görmek Boy , Rüyada Boy görmek Uyanmak / uyandırmak , Rüyada Uyanmak / uyandırmak görmek Üzüm bağı , Rüyada Üzüm bağı görmek Cam eşya , Rüyada Cam eşya görmek Erguvan , Rüyada Erguvan görmek Dargınlık , Rüyada Dargınlık görmek Girişim , Rüyada Girişim görmek Dökmek , Rüyada Dökmek görmek Muhasebeci , Rüyada Muhasebeci görmek Uyanık durmak , Rüyada Uyanık durmak görmek Ötme , Rüyada Ötme görmek Yeşil renk , Rüyada Yeşil renk görmek Sıpa , Rüyada Sıpa görmek Misk kedisi yağı , Rüyada Misk kedisi yağı görmek Sure 067 mulk , Rüyada Sure 067 mulk görmek Itab , Rüyada Itab görmek İhrama girmek , Rüyada İhrama girmek görmek Naftalın , Rüyada Naftalın görmek Köstek , Rüyada Köstek görmek Helalından kazanmak , Rüyada Helalından kazanmak görmek Balık ağı , Rüyada Balık ağı görmek Öldürmek , Rüyada Öldürmek görmek Nota , Rüyada Nota görmek Çolak , Rüyada Çolak görmek Sure 088 gasıye , Rüyada Sure 088 gasıye görmek Şafak vakti , Rüyada Şafak vakti görmek Kadınbudu köfte , Rüyada Kadınbudu köfte görmek Uzunluk , Rüyada Uzunluk görmek Enginar , Rüyada Enginar görmek Mor , Rüyada Mor görmek Tek gözlü olmak , Rüyada Tek gözlü olmak görmek Paralı kimse , Rüyada Paralı kimse görmek Şehriye , Rüyada Şehriye görmek Lif , Rüyada Lif görmek Teklif , Rüyada Teklif görmek Çogan otu , Rüyada Çogan otu görmek Cariye , Rüyada Cariye görmek Kertenkele , Rüyada Kertenkele görmek Erimek , Rüyada Erimek görmek Asansör , Rüyada Asansör görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek