Bezenmek , Rüyada Bezenmek görmek


Bakınız; Süslenmek.Rüyada bezenmek, fakirlige ve gidisatin bozukluguna isaret eder. insanin adeti üzere giydigi elbise, rüyada bütün insanlar için iyidir. Bezenmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bezenmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Nebi , Rüyada Nebi görmek Zulüm , Rüyada Zulüm görmek Yumuşak huylu , Rüyada Yumuşak huylu görmek Çalışma , Rüyada Çalışma görmek Sazan balığı , Rüyada Sazan balığı görmek Safa ve Merve , Rüyada Safa ve Merve görmek Bal yemek , Rüyada Bal yemek görmek Kasırga , Rüyada Kasırga görmek Meyve , Rüyada Meyve görmek Evden taşınmak , Rüyada Evden taşınmak görmek Kadir suresi , Rüyada Kadir suresi görmek Enam suresi , Rüyada Enam suresi görmek Şaka (nükte) , Rüyada Şaka (nükte) görmek Kayış , Rüyada Kayış görmek Kiremitçi , Rüyada Kiremitçi görmek Kılıç bağı , Rüyada Kılıç bağı görmek Hayvan , Rüyada Hayvan görmek Karne , Rüyada Karne görmek Homoseksüellik , Rüyada Homoseksüellik görmek Dağ yolu (patika) , Rüyada Dağ yolu (patika) görmek Din , Rüyada Din görmek Suretıl hadıd , Rüyada Suretıl hadıd görmek Ecnebi , Rüyada Ecnebi görmek Köstebek , Rüyada Köstebek görmek Sure 066 tahrım , Rüyada Sure 066 tahrım görmek Traktör , Rüyada Traktör görmek Fatura , Rüyada Fatura görmek Suretıl ınfıtar , Rüyada Suretıl ınfıtar görmek Pişirmek , Rüyada Pişirmek görmek Sergi , Rüyada Sergi görmek Safer , Rüyada Safer görmek Sıcak şey , Rüyada Sıcak şey görmek Seker pancarı , Rüyada Seker pancarı görmek Kalafat , Rüyada Kalafat görmek Yoksulluk , Rüyada Yoksulluk görmek Rozet , Rüyada Rozet görmek Parmakları yalamak , Rüyada Parmakları yalamak görmek Güler yüzlü , Rüyada Güler yüzlü görmek Varyete , Rüyada Varyete görmek Ordu , Rüyada Ordu görmek Ciltlenmiş kitap , Rüyada Ciltlenmiş kitap görmek Lisan , Rüyada Lisan görmek Manikür , Rüyada Manikür görmek Kuş yuvası , Rüyada Kuş yuvası görmek Yeşil , Rüyada Yeşil görmek Yalanlamak , Rüyada Yalanlamak görmek Kapı (büyük) , Rüyada Kapı (büyük) görmek Helalından kazanmak , Rüyada Helalından kazanmak görmek Cıvata , Rüyada Cıvata görmek Kanca , Rüyada Kanca görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek