Bileyici , Rüyada Bileyici görmek


Rüyada bileyiciye makas, biçak gibi seylerinizi bileylettiginizi görmeniz, yeni bir is pesinde oldugunuza ve bir is kurmaya çalistiginiza isarettir. Ayrica bu rüya sagliginizin ve nesenizin yerinde oldugunu da gösterir.Bileyici kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Bileyici görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Rotatif , Rüyada Rotatif görmek Çökme , Rüyada Çökme görmek Birikmek ve çoğalmak , Rüyada Birikmek ve çoğalmak görmek Bozguncu , Rüyada Bozguncu görmek Pulluk , Rüyada Pulluk görmek Roka , Rüyada Roka görmek Miğfer , Rüyada Miğfer görmek Saklamak , Rüyada Saklamak görmek Jarse , Rüyada Jarse görmek Turp , Rüyada Turp görmek Kiraz , Rüyada Kiraz görmek Ilgın , Rüyada Ilgın görmek Geç kalmak , Rüyada Geç kalmak görmek Düet , Rüyada Düet görmek Zemin kat , Rüyada Zemin kat görmek Harem ağası , Rüyada Harem ağası görmek Kışla , Rüyada Kışla görmek Zorba , Rüyada Zorba görmek Merdiven , Rüyada Merdiven görmek Oyluk , Rüyada Oyluk görmek Sirke , Rüyada Sirke görmek İp / iplik , Rüyada İp / iplik görmek Surat(yüz) , Rüyada Surat(yüz) görmek Faydalı olmak , Rüyada Faydalı olmak görmek Sümbül , Rüyada Sümbül görmek Asmacık , Rüyada Asmacık görmek Karışlamak , Rüyada Karışlamak görmek Kok , Rüyada Kok görmek Padişah çadırı , Rüyada Padişah çadırı görmek Musiki , Rüyada Musiki görmek Mis , Rüyada Mis görmek Bekar , Rüyada Bekar görmek Huthut , Rüyada Huthut görmek Mızrakla vurmak , Rüyada Mızrakla vurmak görmek Lehim , Rüyada Lehim görmek Billur , Rüyada Billur görmek Cin suresi , Rüyada Cin suresi görmek Müzik cdsi , Rüyada Müzik cdsi görmek Sureler , Rüyada Sureler görmek Bale , Rüyada Bale görmek Kender , Rüyada Kender görmek Zıhar , Rüyada Zıhar görmek Sıkılmak , Rüyada Sıkılmak görmek Can yakmak , Rüyada Can yakmak görmek Pişirmek , Rüyada Pişirmek görmek Yerin yarılması , Rüyada Yerin yarılması görmek Öç almak , Rüyada Öç almak görmek Turşucu , Rüyada Turşucu görmek Kuş yuvası , Rüyada Kuş yuvası görmek Köpekbalığı , Rüyada Köpekbalığı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek