Böbrekler , Rüyada Böbrekler görmek


Rüyada görülen böbrekler, iyi araciya, keder ve sikintidan kurtulmaya, korkulu ve tehlikeli seylerden selamete ermeye delalet eder. Iki böbrek iki zevceye veya iki çocuga ya da iki dosta delalet eder. Böbrekler devlet baskaninin hizmetini yapan ve ondan mal ve yardim alarak fakirler arasinda taksim eden cesur ve kuvvetli bir kimseye delalet eder, bazi tabirciler, böbrekler, devlet baskaninin yardimcilarindan bir kimsedir, dediler.Böbrekler kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Böbrekler görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Hurma , Rüyada Hurma görmek Tabakhanede deri ıslama havuzu , Rüyada Tabakhanede deri ıslama havuzu görmek Sihir , Rüyada Sihir görmek Et yemek , Rüyada Et yemek görmek Koridor , Rüyada Koridor görmek Limon , Rüyada Limon görmek Korku , Rüyada Korku görmek Ceviz ağacı , Rüyada Ceviz ağacı görmek Oyun , Rüyada Oyun görmek Sürme kabı , Rüyada Sürme kabı görmek Salon , Rüyada Salon görmek Rulo , Rüyada Rulo görmek Helvacı kabağı , Rüyada Helvacı kabağı görmek Yabancı , Rüyada Yabancı görmek Radyatör , Rüyada Radyatör görmek Vapur , Rüyada Vapur görmek Zorba , Rüyada Zorba görmek Sülün , Rüyada Sülün görmek Taka , Rüyada Taka görmek Göz kapamak , Rüyada Göz kapamak görmek Lut(a.s.) , Rüyada Lut(a.s.) görmek Bamya , Rüyada Bamya görmek Oda , Rüyada Oda görmek Üç yapraklı yonca , Rüyada Üç yapraklı yonca görmek Bel , Rüyada Bel görmek Tepmek , Rüyada Tepmek görmek Tıkamak , Rüyada Tıkamak görmek Ayet , Rüyada Ayet görmek Oymak , Rüyada Oymak görmek Kalbur , Rüyada Kalbur görmek Yemekhane , Rüyada Yemekhane görmek Beğenmek , Rüyada Beğenmek görmek Döşeme , Rüyada Döşeme görmek Kuruyemişçi , Rüyada Kuruyemişçi görmek Bahçe , Rüyada Bahçe görmek Şekerkamışı , Rüyada Şekerkamışı görmek Seçmen , Rüyada Seçmen görmek Sure 007 Araf , Rüyada Sure 007 Araf görmek Öf demek , Rüyada Öf demek görmek Kapı kapamak ve açmak , Rüyada Kapı kapamak ve açmak görmek Göze (kaynak) , Rüyada Göze (kaynak) görmek Yemek pişirmek , Rüyada Yemek pişirmek görmek Bacı , Rüyada Bacı görmek Kuşak , Rüyada Kuşak görmek Güven duymak , Rüyada Güven duymak görmek İntikam , Rüyada İntikam görmek Başını taşa vurmak , Rüyada Başını taşa vurmak görmek Keresteci , Rüyada Keresteci görmek Oyun zili çalan , Rüyada Oyun zili çalan görmek Ölmek , Rüyada Ölmek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek