Böbrekler , Rüyada Böbrekler görmek


Rüyada görülen böbrekler, iyi araciya, keder ve sikintidan kurtulmaya, korkulu ve tehlikeli seylerden selamete ermeye delalet eder. Iki böbrek iki zevceye veya iki çocuga ya da iki dosta delalet eder. Böbrekler devlet baskaninin hizmetini yapan ve ondan mal ve yardim alarak fakirler arasinda taksim eden cesur ve kuvvetli bir kimseye delalet eder, bazi tabirciler, böbrekler, devlet baskaninin yardimcilarindan bir kimsedir, dediler.Böbrekler kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Böbrekler görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Bolluk , Rüyada Bolluk görmek Bora , Rüyada Bora görmek Sedef , Rüyada Sedef görmek Tansiyon , Rüyada Tansiyon görmek Şükür secdesi , Rüyada Şükür secdesi görmek Lut(a.s.) , Rüyada Lut(a.s.) görmek Pırlanta , Rüyada Pırlanta görmek Tarhana , Rüyada Tarhana görmek Emzik , Rüyada Emzik görmek Göğüs , Rüyada Göğüs görmek Vakıa suresi , Rüyada Vakıa suresi görmek Cemre , Rüyada Cemre görmek Çim , Rüyada Çim görmek Zelil ve hakir olmak , Rüyada Zelil ve hakir olmak görmek Çamaşır yıkamak , Rüyada Çamaşır yıkamak görmek Sürçme ve kayma , Rüyada Sürçme ve kayma görmek Kalfa , Rüyada Kalfa görmek Yavru , Rüyada Yavru görmek Müstehcen , Rüyada Müstehcen görmek Pelikan , Rüyada Pelikan görmek Zamandan bir saat , Rüyada Zamandan bir saat görmek Çöküntü , Rüyada Çöküntü görmek Küsmek , Rüyada Küsmek görmek İskarpin , Rüyada İskarpin görmek Sürahi , Rüyada Sürahi görmek Gıcırtı , Rüyada Gıcırtı görmek Muddesır suresi , Rüyada Muddesır suresi görmek Liste , Rüyada Liste görmek Toprak tencere , Rüyada Toprak tencere görmek Rütbe , Rüyada Rütbe görmek Liman , Rüyada Liman görmek Suretıl casıye , Rüyada Suretıl casıye görmek İddiaya girmek , Rüyada İddiaya girmek görmek Keser , Rüyada Keser görmek Piramit , Rüyada Piramit görmek Taka , Rüyada Taka görmek Garaj , Rüyada Garaj görmek Rahmet etmek , Rüyada Rahmet etmek görmek Sarhoşluk veren şeyler , Rüyada Sarhoşluk veren şeyler görmek Suretıl kamer , Rüyada Suretıl kamer görmek Kireççi , Rüyada Kireççi görmek Aza noksanlığı , Rüyada Aza noksanlığı görmek İşporta , Rüyada İşporta görmek Keşif , Rüyada Keşif görmek Armatör , Rüyada Armatör görmek Kabile , Rüyada Kabile görmek Sandal ağacı , Rüyada Sandal ağacı görmek Sahabe , Rüyada Sahabe görmek Milyoner , Rüyada Milyoner görmek Güven duymak , Rüyada Güven duymak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek