Borç almak veya vermek , Rüyada Borç almak veya vermek görmek


Borç rüyasi hem hayra hem serre yorumlanir, Rüyasinda birinden borç aldigini görmek, onun kendisi için arkalarindan bir takim dedikodular yaptigina, kendisinin bir baskasina borç verdigini görmek, bu rüyanin aksine isarettir. Borç istedigi halde alamadigini görmek, mahkemede bir davasi varsa, lehine sonuçlanacagina delalet eder.Borç almak veya vermek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Borç almak veya vermek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yara , Rüyada Yara görmek Kavaf , Rüyada Kavaf görmek Diş kamaşması , Rüyada Diş kamaşması görmek Keşif , Rüyada Keşif görmek Olimpiyat , Rüyada Olimpiyat görmek Bal arısı , Rüyada Bal arısı görmek Rica , Rüyada Rica görmek Böbürlenmek , Rüyada Böbürlenmek görmek Bıkmak , Rüyada Bıkmak görmek Panzehir , Rüyada Panzehir görmek Sure 016 Nahl , Rüyada Sure 016 Nahl görmek Ateşlenmek , Rüyada Ateşlenmek görmek Yolluk , Rüyada Yolluk görmek Reisi cumhur , Rüyada Reisi cumhur görmek Yağma , Rüyada Yağma görmek Süleyman (a.s.) , Rüyada Süleyman (a.s.) görmek Sedef otu , Rüyada Sedef otu görmek Boğa güreşi , Rüyada Boğa güreşi görmek Taşınmak , Rüyada Taşınmak görmek Remil döken , Rüyada Remil döken görmek Suretıl fecr , Rüyada Suretıl fecr görmek Pudra , Rüyada Pudra görmek Kılıç , Rüyada Kılıç görmek Gaipten ses duymak , Rüyada Gaipten ses duymak görmek Şifalı sular , Rüyada Şifalı sular görmek İzmarit balığı , Rüyada İzmarit balığı görmek Pelte , Rüyada Pelte görmek Savcı , Rüyada Savcı görmek Ölü / ölüm , Rüyada Ölü / ölüm görmek İncir , Rüyada İncir görmek Şampanya , Rüyada Şampanya görmek Ilıca (kaplıca) , Rüyada Ilıca (kaplıca) görmek Tava, tencere , Rüyada Tava, tencere görmek Radyo , Rüyada Radyo görmek Mikrop , Rüyada Mikrop görmek Urınap ağacı , Rüyada Urınap ağacı görmek Fulya , Rüyada Fulya görmek Tımarhane , Rüyada Tımarhane görmek Geyik , Rüyada Geyik görmek Benzemek , Rüyada Benzemek görmek Esrar , Rüyada Esrar görmek Güreş , Rüyada Güreş görmek Şeker kamışı , Rüyada Şeker kamışı görmek Tarla ve çiftlik , Rüyada Tarla ve çiftlik görmek Secde suresi , Rüyada Secde suresi görmek Rehber , Rüyada Rehber görmek Maket , Rüyada Maket görmek Büfe , Rüyada Büfe görmek Makam-ı İbrahim (a.s.) , Rüyada Makam-ı İbrahim (a.s.) görmek Kermes , Rüyada Kermes görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek