Budak , Rüyada Budak görmek


Rüyada budak görmek pürüzlü islerle yorumla-nir. Rüyasinda bir agacin budagini yonttugunu görmek, bozuk bir isinin düzeltilmesine çalistigina; agaçta bir kaç budak oldugunu görmek, islerinin tamamen bozuk ve pürüzlü olduguna isarettir.Budak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Budak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Makyaj , Rüyada Makyaj görmek Merve tepesi , Rüyada Merve tepesi görmek Zafiyet , Rüyada Zafiyet görmek Kaşağı , Rüyada Kaşağı görmek Meşrubat , Rüyada Meşrubat görmek Utar tablası , Rüyada Utar tablası görmek İş düşünmek , Rüyada İş düşünmek görmek Bağ , Rüyada Bağ görmek İlmühaber , Rüyada İlmühaber görmek Fırka , Rüyada Fırka görmek Kalay , Rüyada Kalay görmek Asit , Rüyada Asit görmek Cömertlik , Rüyada Cömertlik görmek Sincap , Rüyada Sincap görmek At sineği , Rüyada At sineği görmek Merkep , Rüyada Merkep görmek Boğaz hırıltısı , Rüyada Boğaz hırıltısı görmek Seslenmek , Rüyada Seslenmek görmek Böbürlenmek , Rüyada Böbürlenmek görmek Kaktüs , Rüyada Kaktüs görmek Ulema , Rüyada Ulema görmek Yabani zaferan , Rüyada Yabani zaferan görmek Sıklık , Rüyada Sıklık görmek İşemek , Rüyada İşemek görmek Eşelemek , Rüyada Eşelemek görmek Çekirdek , Rüyada Çekirdek görmek Cep , Rüyada Cep görmek Öpüşmek , Rüyada Öpüşmek görmek Darlık , Rüyada Darlık görmek Miladı aylar , Rüyada Miladı aylar görmek Veznedar , Rüyada Veznedar görmek Yağlanmak , Rüyada Yağlanmak görmek Sadaka vermek , Rüyada Sadaka vermek görmek Üfürükçü , Rüyada Üfürükçü görmek Çalışmak , Rüyada Çalışmak görmek Suretıl tövbe , Rüyada Suretıl tövbe görmek Yaltaklanmak , Rüyada Yaltaklanmak görmek Mozaik , Rüyada Mozaik görmek Maşa (ateş tutmak için) , Rüyada Maşa (ateş tutmak için) görmek Musafaha , Rüyada Musafaha görmek Karabiber , Rüyada Karabiber görmek Mayıs böceği , Rüyada Mayıs böceği görmek Kavak , Rüyada Kavak görmek Sebat etmek , Rüyada Sebat etmek görmek Ofset , Rüyada Ofset görmek Evmek ve evdirmek , Rüyada Evmek ve evdirmek görmek Priz , Rüyada Priz görmek Gammaz , Rüyada Gammaz görmek Oyun zili , Rüyada Oyun zili görmek Basamak , Rüyada Basamak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek