Çakal , Rüyada Çakal görmek


Sinsi, hilekar, kötü niyetli, güvenilmemesi gereken tanıdıktır.Çakal kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çakal görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Boğaz , Rüyada Boğaz görmek Atkı , Rüyada Atkı görmek Saçak , Rüyada Saçak görmek Hudut , Rüyada Hudut görmek Gül ağacı , Rüyada Gül ağacı görmek Haham , Rüyada Haham görmek Kızılcık , Rüyada Kızılcık görmek Kuşyemi , Rüyada Kuşyemi görmek Meşe , Rüyada Meşe görmek Zırhlı savaş gemisi , Rüyada Zırhlı savaş gemisi görmek Suretıl zarıyat , Rüyada Suretıl zarıyat görmek Ay , Rüyada Ay görmek Cıvıltı , Rüyada Cıvıltı görmek Sünnet olmak / etmek , Rüyada Sünnet olmak / etmek görmek Salyangoz , Rüyada Salyangoz görmek Cinsellik , Rüyada Cinsellik görmek Orkestra , Rüyada Orkestra görmek Karasevda , Rüyada Karasevda görmek Gerinmek , Rüyada Gerinmek görmek Suretıl karıa , Rüyada Suretıl karıa görmek Kızartma , Rüyada Kızartma görmek Küvet , Rüyada Küvet görmek Evrak , Rüyada Evrak görmek Küçük abdest , Rüyada Küçük abdest görmek Maşa (ateş tutmak için) , Rüyada Maşa (ateş tutmak için) görmek Ufuk , Rüyada Ufuk görmek Kender , Rüyada Kender görmek Burç , Rüyada Burç görmek Teleskop-telefon , Rüyada Teleskop-telefon görmek Müvezzi , Rüyada Müvezzi görmek Kova , Rüyada Kova görmek Hamur , Rüyada Hamur görmek Ok ve mızrak demiri , Rüyada Ok ve mızrak demiri görmek Stres , Rüyada Stres görmek Sicim , Rüyada Sicim görmek Limonata içmek , Rüyada Limonata içmek görmek Tanrıça , Rüyada Tanrıça görmek Vicdan , Rüyada Vicdan görmek Kir , Rüyada Kir görmek Profesör , Rüyada Profesör görmek Palamut ağacı , Rüyada Palamut ağacı görmek Gök gürültüsü , Rüyada Gök gürültüsü görmek Sure 006 enam , Rüyada Sure 006 enam görmek Emzik , Rüyada Emzik görmek Yazı tahtası , Rüyada Yazı tahtası görmek Göncü , Rüyada Göncü görmek Zeytin ağacı , Rüyada Zeytin ağacı görmek Sera , Rüyada Sera görmek Suyunu çıkarmak , Rüyada Suyunu çıkarmak görmek Ekin ekmek , Rüyada Ekin ekmek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek