Çay bardağı , Rüyada Çay bardağı görmek


Bakınız; Bardak.Çay bardağı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çay bardağı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Gergedan , Rüyada Gergedan görmek El değirmeni , Rüyada El değirmeni görmek Risale , Rüyada Risale görmek Mabet , Rüyada Mabet görmek Secde , Rüyada Secde görmek Veba , Rüyada Veba görmek Haberci , Rüyada Haberci görmek Gözün zayıf görmesi , Rüyada Gözün zayıf görmesi görmek Bulmaca çözmek , Rüyada Bulmaca çözmek görmek Önlük (giyilen) , Rüyada Önlük (giyilen) görmek Asansör , Rüyada Asansör görmek Takip , Rüyada Takip görmek Eziyet , Rüyada Eziyet görmek Sıklamen , Rüyada Sıklamen görmek Objektif , Rüyada Objektif görmek Ayna , Rüyada Ayna görmek Zatürree , Rüyada Zatürree görmek Sert ve katı şey , Rüyada Sert ve katı şey görmek Kosele , Rüyada Kosele görmek Horoz dövüştürmek , Rüyada Horoz dövüştürmek görmek Tras , Rüyada Tras görmek Kapsül , Rüyada Kapsül görmek Hasır sepet , Rüyada Hasır sepet görmek Futbol , Rüyada Futbol görmek İstasyon , Rüyada İstasyon görmek Yüz (surat) , Rüyada Yüz (surat) görmek Kazan , Rüyada Kazan görmek Surat(yüz) , Rüyada Surat(yüz) görmek Kuraklık , Rüyada Kuraklık görmek Korkmak , Rüyada Korkmak görmek Çözmek , Rüyada Çözmek görmek İnfilak , Rüyada İnfilak görmek Sarı , Rüyada Sarı görmek Kuru yemişçi , Rüyada Kuru yemişçi görmek Yaltaklık , Rüyada Yaltaklık görmek Pirzola , Rüyada Pirzola görmek Şalgam , Rüyada Şalgam görmek Of demek , Rüyada Of demek görmek Dazlaklık , Rüyada Dazlaklık görmek Makinist , Rüyada Makinist görmek Tanık , Rüyada Tanık görmek Yaralanma , Rüyada Yaralanma görmek Yağmurluk , Rüyada Yağmurluk görmek Vasıyyet , Rüyada Vasıyyet görmek Bulmaca , Rüyada Bulmaca görmek Suretıl ahzap , Rüyada Suretıl ahzap görmek Komedi , Rüyada Komedi görmek Elbise silkmek , Rüyada Elbise silkmek görmek Haykırmak , Rüyada Haykırmak görmek Harar , Rüyada Harar görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek