Çay bardağı , Rüyada Çay bardağı görmek


Bakınız; Bardak.Çay bardağı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çay bardağı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Midye ve istiridye , Rüyada Midye ve istiridye görmek Fırtına , Rüyada Fırtına görmek Marangoz , Rüyada Marangoz görmek Nargile , Rüyada Nargile görmek Suretıl nas , Rüyada Suretıl nas görmek Münakaşa , Rüyada Münakaşa görmek Surat(yüz) , Rüyada Surat(yüz) görmek Tilki , Rüyada Tilki görmek Yangın , Rüyada Yangın görmek Ova , Rüyada Ova görmek Yapması gerekeni geciktirmek , Rüyada Yapması gerekeni geciktirmek görmek Risale , Rüyada Risale görmek Kısrak , Rüyada Kısrak görmek Kur'an-ı kerim , Rüyada Kur'an-ı kerim görmek Evrak , Rüyada Evrak görmek Enbiya (peygamberler) , Rüyada Enbiya (peygamberler) görmek Haydut , Rüyada Haydut görmek Humeze suresi , Rüyada Humeze suresi görmek Çobanyıldızı , Rüyada Çobanyıldızı görmek Kolya , Rüyada Kolya görmek Naz / nazlanmak , Rüyada Naz / nazlanmak görmek Körük , Rüyada Körük görmek Tövbe suresi , Rüyada Tövbe suresi görmek Merih , Rüyada Merih görmek Kavga etmek , Rüyada Kavga etmek görmek Leğen , Rüyada Leğen görmek Suretıl mumtehıne , Rüyada Suretıl mumtehıne görmek Vaşak , Rüyada Vaşak görmek Bok böceği , Rüyada Bok böceği görmek Üniversite , Rüyada Üniversite görmek Fabrikatör , Rüyada Fabrikatör görmek Sevgili , Rüyada Sevgili görmek Aydınlığa kavuşmak , Rüyada Aydınlığa kavuşmak görmek Haber vermek , Rüyada Haber vermek görmek Revani , Rüyada Revani görmek Terbiye , Rüyada Terbiye görmek Dolma , Rüyada Dolma görmek Yasin suresi , Rüyada Yasin suresi görmek Ariyet alıp vermek , Rüyada Ariyet alıp vermek görmek Takip , Rüyada Takip görmek Mahmıl , Rüyada Mahmıl görmek Müşavir , Rüyada Müşavir görmek Sebil , Rüyada Sebil görmek Hindi , Rüyada Hindi görmek Sopa , Rüyada Sopa görmek Garson , Rüyada Garson görmek Sıla özlemi , Rüyada Sıla özlemi görmek Isırmak , Rüyada Isırmak görmek Harp (savaş) , Rüyada Harp (savaş) görmek Kanser , Rüyada Kanser görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek