Cemerat , Rüyada Cemerat görmek


Hacıların Mina'da bulunarak cemre yaptıklarını (şeytan taşladığını) görmek, insanların hak ve hakikat çizgisinde toplanmalarına, batıl olan şeylerle topluca mücadele etmelerine; Kendisinin şeytana taş attığını görmek düşmana galip gelmeye, iyi amel işlemmeye, borcundan kurtulmaya, oruç ve namaz borçlarını kaza etmeye, Şeytana atılan taşlardan birini yemek yetim malı yemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Taşlamak.)Cemerat kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Cemerat görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Dalma , Rüyada Dalma görmek Irmak , Rüyada Irmak görmek Motor , Rüyada Motor görmek Tutun , Rüyada Tutun görmek Tabakhanede deri ıslama havuzu , Rüyada Tabakhanede deri ıslama havuzu görmek Taramak , Rüyada Taramak görmek Meme vermek , Rüyada Meme vermek görmek Borazancı , Rüyada Borazancı görmek Su dokucu , Rüyada Su dokucu görmek Yastık , Rüyada Yastık görmek Okçu , Rüyada Okçu görmek Varlıklardaki değişme , Rüyada Varlıklardaki değişme görmek İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) , Rüyada İstiğfar etmek (Allahtan af dilemek) görmek Livata , Rüyada Livata görmek Karatavuk , Rüyada Karatavuk görmek Sure 020 Taha , Rüyada Sure 020 Taha görmek Pay , Rüyada Pay görmek Şufa , Rüyada Şufa görmek Kadının tenasül uzvu , Rüyada Kadının tenasül uzvu görmek Kafesçi , Rüyada Kafesçi görmek Yitik (kayıp) , Rüyada Yitik (kayıp) görmek Sarı arı , Rüyada Sarı arı görmek Leş , Rüyada Leş görmek Menekşe , Rüyada Menekşe görmek Silgi , Rüyada Silgi görmek Güldürücü , Rüyada Güldürücü görmek Meşaleci , Rüyada Meşaleci görmek Yatakhane , Rüyada Yatakhane görmek Öykü , Rüyada Öykü görmek Kınacı , Rüyada Kınacı görmek Şişlik , Rüyada Şişlik görmek Sedir , Rüyada Sedir görmek Harp (savaş) , Rüyada Harp (savaş) görmek Kasaba , Rüyada Kasaba görmek Sure 086 tarık , Rüyada Sure 086 tarık görmek Şarap , Rüyada Şarap görmek Suretıl kamer , Rüyada Suretıl kamer görmek Kitapevi , Rüyada Kitapevi görmek Yemek pişirmek , Rüyada Yemek pişirmek görmek Namaz selamı , Rüyada Namaz selamı görmek Yargıç , Rüyada Yargıç görmek Soru sormak , Rüyada Soru sormak görmek Damga , Rüyada Damga görmek İla , Rüyada İla görmek Patika , Rüyada Patika görmek Sure 048 fetih , Rüyada Sure 048 fetih görmek Ebubekir (r.a.) , Rüyada Ebubekir (r.a.) görmek Konuk , Rüyada Konuk görmek Sofra bezi , Rüyada Sofra bezi görmek Taha suresi , Rüyada Taha suresi görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek