Çengel sakızı , Rüyada Çengel sakızı görmek


Ibni Sirin diyor ki : Rüyasinda çengel sakizi çignedigini görmek, sonunda dedikodusu yapilacak bir mal elde edecegine delalet eder. Çengel sakizini çignemeden yuttugunu gören, malini süratle yiyip bitirir. Çengel sakizini bir yere koy-dugunu gören, malini elden çikarir.Çengel sakızı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çengel sakızı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Cuma ve cumartesi , Rüyada Cuma ve cumartesi görmek Kuru yemişçi , Rüyada Kuru yemişçi görmek Tekne , Rüyada Tekne görmek Kılıççı , Rüyada Kılıççı görmek Smokin , Rüyada Smokin görmek Suretıl rahman , Rüyada Suretıl rahman görmek Gezmek , Rüyada Gezmek görmek Damga , Rüyada Damga görmek Kavurma , Rüyada Kavurma görmek Katip , Rüyada Katip görmek Dazlak , Rüyada Dazlak görmek Fatura , Rüyada Fatura görmek Reçel , Rüyada Reçel görmek Küheylan , Rüyada Küheylan görmek Turunç ağacı , Rüyada Turunç ağacı görmek Porsuk , Rüyada Porsuk görmek Özürlü , Rüyada Özürlü görmek Dizmek , Rüyada Dizmek görmek İspirto , Rüyada İspirto görmek Bavul , Rüyada Bavul görmek Külhanbeyi , Rüyada Külhanbeyi görmek Şamandıra , Rüyada Şamandıra görmek Selvi , Rüyada Selvi görmek Ringa balığı , Rüyada Ringa balığı görmek Yafta , Rüyada Yafta görmek Göğüs hastalığı , Rüyada Göğüs hastalığı görmek Kendir otu , Rüyada Kendir otu görmek Def , Rüyada Def görmek Mülk (tebareke) suresi , Rüyada Mülk (tebareke) suresi görmek Nişanlanmak , Rüyada Nişanlanmak görmek Halı , Rüyada Halı görmek Yamacı , Rüyada Yamacı görmek Burak , Rüyada Burak görmek Tavan , Rüyada Tavan görmek Sure 038 sad , Rüyada Sure 038 sad görmek Tutmak / tutunmak , Rüyada Tutmak / tutunmak görmek Jarse , Rüyada Jarse görmek Karabiber , Rüyada Karabiber görmek Fakir ve iyi kimselere hizmet , Rüyada Fakir ve iyi kimselere hizmet görmek Ederken şöyle bir yol izlemelidir , Rüyada Ederken şöyle bir yol izlemelidir görmek Talak , Rüyada Talak görmek Mavi , Rüyada Mavi görmek Vitray , Rüyada Vitray görmek Bardak , Rüyada Bardak görmek İçki içmek , Rüyada İçki içmek görmek Susmak , Rüyada Susmak görmek Daralma , Rüyada Daralma görmek Emanet , Rüyada Emanet görmek Hasr suresi , Rüyada Hasr suresi görmek Çatlak , Rüyada Çatlak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek