Çengel sakızı , Rüyada Çengel sakızı görmek


Ibni Sirin diyor ki : Rüyasinda çengel sakizi çignedigini görmek, sonunda dedikodusu yapilacak bir mal elde edecegine delalet eder. Çengel sakizini çignemeden yuttugunu gören, malini süratle yiyip bitirir. Çengel sakizini bir yere koy-dugunu gören, malini elden çikarir.Çengel sakızı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çengel sakızı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Palamut balığı , Rüyada Palamut balığı görmek Jaguar , Rüyada Jaguar görmek Sure 083 mutaffıfın , Rüyada Sure 083 mutaffıfın görmek Asit , Rüyada Asit görmek Mala , Rüyada Mala görmek Bronz , Rüyada Bronz görmek Taş temel , Rüyada Taş temel görmek Vatoz balığı , Rüyada Vatoz balığı görmek Kama , Rüyada Kama görmek Kukla , Rüyada Kukla görmek Umacı , Rüyada Umacı görmek Hain / hainlik , Rüyada Hain / hainlik görmek Müzik cdsi , Rüyada Müzik cdsi görmek Pavurya , Rüyada Pavurya görmek Bilmece çözmek , Rüyada Bilmece çözmek görmek Filika , Rüyada Filika görmek Lokum , Rüyada Lokum görmek Düğme , Rüyada Düğme görmek Sam yeli , Rüyada Sam yeli görmek Tekfir suresi , Rüyada Tekfir suresi görmek Zafiyet , Rüyada Zafiyet görmek Dik yokuş , Rüyada Dik yokuş görmek Zarıyat suresi , Rüyada Zarıyat suresi görmek Tohum ekmek , Rüyada Tohum ekmek görmek Beygir , Rüyada Beygir görmek Sarhoşluk veren şeyler , Rüyada Sarhoşluk veren şeyler görmek Erik ağacı , Rüyada Erik ağacı görmek Caymak , Rüyada Caymak görmek Trampa , Rüyada Trampa görmek Hale , Rüyada Hale görmek Çapraşık işler , Rüyada Çapraşık işler görmek Üvey anne , Rüyada Üvey anne görmek Ova , Rüyada Ova görmek Paylaşmak , Rüyada Paylaşmak görmek Suretıl yasın , Rüyada Suretıl yasın görmek Hindi , Rüyada Hindi görmek Hor ve hakir görmek / olmak , Rüyada Hor ve hakir görmek / olmak görmek Sıvacı , Rüyada Sıvacı görmek Tasa , Rüyada Tasa görmek Sadaka , Rüyada Sadaka görmek Sebil , Rüyada Sebil görmek Uşak , Rüyada Uşak görmek Keşkek , Rüyada Keşkek görmek Kırlangıç , Rüyada Kırlangıç görmek Tıkamak , Rüyada Tıkamak görmek Işıltı , Rüyada Işıltı görmek Yüklük , Rüyada Yüklük görmek Suterazisi , Rüyada Suterazisi görmek Küfür , Rüyada Küfür görmek File , Rüyada File görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek