Çete , Rüyada Çete görmek


Başkalarının sizin malınızda ve paranızda gözü olduğunu ve dikkatli olmanız gerektiğini belirtir. Başkalarının sizin malınızda ve paranızda gözü olduğunu ve dikkatli olmanız gerektiğini belirtir. Rüyada bir çete ile karsilasarak soyuldugunuzu görmek, sizi maddi bakimdan tongaya düsürmek isteyen bir ta-kim kimselerin bulunduguna ve bu bakimdan çok dikkatli olmaniz gerektigine isarettir.Çete kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çete görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
İktidarsızlık , Rüyada İktidarsızlık görmek Masal , Rüyada Masal görmek Uzeyr (a.s.) , Rüyada Uzeyr (a.s.) görmek Sure 011 Hud , Rüyada Sure 011 Hud görmek Tavsan otu , Rüyada Tavsan otu görmek Düdük , Rüyada Düdük görmek Zarar ve musibet erişmek , Rüyada Zarar ve musibet erişmek görmek Tarık suresi , Rüyada Tarık suresi görmek Etiket , Rüyada Etiket görmek İplik yapmak , Rüyada İplik yapmak görmek Kabızlık , Rüyada Kabızlık görmek Kimya , Rüyada Kimya görmek Yelpaze , Rüyada Yelpaze görmek Erkek kardeş , Rüyada Erkek kardeş görmek Seker hastası , Rüyada Seker hastası görmek Ferahlık , Rüyada Ferahlık görmek Buldok kopeği , Rüyada Buldok kopeği görmek Frenk , Rüyada Frenk görmek Boşluk , Rüyada Boşluk görmek Tekbir , Rüyada Tekbir görmek Mandal , Rüyada Mandal görmek Testi , Rüyada Testi görmek Rum halkı , Rüyada Rum halkı görmek Derisini yüzmek , Rüyada Derisini yüzmek görmek Nohut ekmeği , Rüyada Nohut ekmeği görmek Balıkçı , Rüyada Balıkçı görmek Kamyon , Rüyada Kamyon görmek Puro içmek , Rüyada Puro içmek görmek Dede , Rüyada Dede görmek Nebi , Rüyada Nebi görmek Güzel , Rüyada Güzel görmek Sure 061 saf , Rüyada Sure 061 saf görmek Petrol irinleri , Rüyada Petrol irinleri görmek Birahane , Rüyada Birahane görmek Suretıl duha , Rüyada Suretıl duha görmek Besmele , Rüyada Besmele görmek Zülfikar , Rüyada Zülfikar görmek Benek , Rüyada Benek görmek Gelin sisleyen , Rüyada Gelin sisleyen görmek Sevgili , Rüyada Sevgili görmek İstiğfar , Rüyada İstiğfar görmek Kuru temizleyici , Rüyada Kuru temizleyici görmek Lehim , Rüyada Lehim görmek Dua etmek , Rüyada Dua etmek görmek Savaş baltası , Rüyada Savaş baltası görmek Kayıp olan bir şey , Rüyada Kayıp olan bir şey görmek Faydalı olmak , Rüyada Faydalı olmak görmek Torik balığı , Rüyada Torik balığı görmek Zam , Rüyada Zam görmek Semame , Rüyada Semame görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek