Cinsel organ , Rüyada Cinsel organ görmek


Yakında elinize büyük miktarda para geçecek.Yakında elinize büyük miktarda para geçeceğine işarettir.Cinsel organ kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Cinsel organ görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Subay , Rüyada Subay görmek Kır , Rüyada Kır görmek Para basmak , Rüyada Para basmak görmek Yaldızcı , Rüyada Yaldızcı görmek Sulh , Rüyada Sulh görmek Su dokucu , Rüyada Su dokucu görmek Şah damarı , Rüyada Şah damarı görmek Sahte , Rüyada Sahte görmek Mandolin , Rüyada Mandolin görmek Otlak , Rüyada Otlak görmek Yemiş , Rüyada Yemiş görmek İspenç tavuğu , Rüyada İspenç tavuğu görmek Yük arabası , Rüyada Yük arabası görmek Liste , Rüyada Liste görmek Kuyumcu , Rüyada Kuyumcu görmek Hancı , Rüyada Hancı görmek Çarpışma , Rüyada Çarpışma görmek Semizotu , Rüyada Semizotu görmek Sure 073 muzemmıl , Rüyada Sure 073 muzemmıl görmek Muhabbet , Rüyada Muhabbet görmek Çakmaktaşı , Rüyada Çakmaktaşı görmek Meşaleci , Rüyada Meşaleci görmek İddia , Rüyada İddia görmek Hud (a.s.) , Rüyada Hud (a.s.) görmek Darlık , Rüyada Darlık görmek Kopek balığı denen siyah böcek , Rüyada Kopek balığı denen siyah böcek görmek Uyanık olmak , Rüyada Uyanık olmak görmek İnat etmek , Rüyada İnat etmek görmek Pancar , Rüyada Pancar görmek Broş , Rüyada Broş görmek Yırtık ve söküğü dikmek , Rüyada Yırtık ve söküğü dikmek görmek Yayla , Rüyada Yayla görmek Zerde , Rüyada Zerde görmek Islaklık , Rüyada Islaklık görmek Kaşımak ve tırmalanmak , Rüyada Kaşımak ve tırmalanmak görmek Bön , Rüyada Bön görmek Manikür , Rüyada Manikür görmek Suretıl nur , Rüyada Suretıl nur görmek Şah , Rüyada Şah görmek Perdesi , Rüyada Perdesi görmek Terfi , Rüyada Terfi görmek Satır , Rüyada Satır görmek Hac suresi , Rüyada Hac suresi görmek Zırnık , Rüyada Zırnık görmek Balya ipi , Rüyada Balya ipi görmek Tunç yapan adam , Rüyada Tunç yapan adam görmek Patates , Rüyada Patates görmek Söz / söz söylemek , Rüyada Söz / söz söylemek görmek Hayvan kesmek , Rüyada Hayvan kesmek görmek Topuz , Rüyada Topuz görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek