Cinsellik , Rüyada Cinsellik görmek


Bu tür rüyalar iyi sayılmaz. Dedikodu, rezalet, tatsızlık, sorun, dert olarak alınabilir. Cinsel organları görmek ise sıkıntı anlamına gelir.Cinsellik kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Cinsellik görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Haşhaş çiçeği , Rüyada Haşhaş çiçeği görmek Halter , Rüyada Halter görmek Musakat , Rüyada Musakat görmek Gaf , Rüyada Gaf görmek Mayısböceği , Rüyada Mayısböceği görmek Çantacı , Rüyada Çantacı görmek Mikrofon , Rüyada Mikrofon görmek Kontrat , Rüyada Kontrat görmek Darı , Rüyada Darı görmek Suretıl tekasur , Rüyada Suretıl tekasur görmek Maydanoz , Rüyada Maydanoz görmek Kuvvet , Rüyada Kuvvet görmek Dövüşmek , Rüyada Dövüşmek görmek Yelken satıcı , Rüyada Yelken satıcı görmek Cezaevi , Rüyada Cezaevi görmek Irz ve namus , Rüyada Irz ve namus görmek Maça beyi , Rüyada Maça beyi görmek Yavşak , Rüyada Yavşak görmek Fişeklik ve cephanelik , Rüyada Fişeklik ve cephanelik görmek At , Rüyada At görmek Şan ve şeref , Rüyada Şan ve şeref görmek Gök gürlemesi , Rüyada Gök gürlemesi görmek Uyuz , Rüyada Uyuz görmek Nasır , Rüyada Nasır görmek Vali , Rüyada Vali görmek Mantı , Rüyada Mantı görmek Mobilya / mobilyacı , Rüyada Mobilya / mobilyacı görmek Zerdali ağacı , Rüyada Zerdali ağacı görmek Dar elbise , Rüyada Dar elbise görmek Uzanmak , Rüyada Uzanmak görmek Sucuk , Rüyada Sucuk görmek Sınıf , Rüyada Sınıf görmek Sidik , Rüyada Sidik görmek Kabir , Rüyada Kabir görmek Nakletmek , Rüyada Nakletmek görmek Mintan , Rüyada Mintan görmek Yatak örtüsü , Rüyada Yatak örtüsü görmek Kuzu ve oğlak , Rüyada Kuzu ve oğlak görmek Sütlüce , Rüyada Sütlüce görmek Balina , Rüyada Balina görmek Ebe , Rüyada Ebe görmek Şarap , Rüyada Şarap görmek Ceviz ağacı , Rüyada Ceviz ağacı görmek Vücut ağrısı , Rüyada Vücut ağrısı görmek Balıkçı , Rüyada Balıkçı görmek Bahar açmak , Rüyada Bahar açmak görmek Kiremit , Rüyada Kiremit görmek Bilgin , Rüyada Bilgin görmek Huri , Rüyada Huri görmek Deri , Rüyada Deri görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek