Cinsellik , Rüyada Cinsellik görmek


Bu tür rüyalar iyi sayılmaz. Dedikodu, rezalet, tatsızlık, sorun, dert olarak alınabilir. Cinsel organları görmek ise sıkıntı anlamına gelir.Cinsellik kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Cinsellik görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Palamut balığı , Rüyada Palamut balığı görmek Doğramacı , Rüyada Doğramacı görmek Suretıl ınsan , Rüyada Suretıl ınsan görmek Doğum , Rüyada Doğum görmek İspat etmek , Rüyada İspat etmek görmek Liman , Rüyada Liman görmek Sürahi , Rüyada Sürahi görmek Rovelver , Rüyada Rovelver görmek Kasımpatı , Rüyada Kasımpatı görmek Ok , Rüyada Ok görmek Emanet , Rüyada Emanet görmek Yumak , Rüyada Yumak görmek Zarf , Rüyada Zarf görmek Okşamak , Rüyada Okşamak görmek Şefkat , Rüyada Şefkat görmek Nakıbul-eşraf , Rüyada Nakıbul-eşraf görmek Düdük , Rüyada Düdük görmek Gezinti , Rüyada Gezinti görmek Göbek , Rüyada Göbek görmek Gelecek , Rüyada Gelecek görmek Balta , Rüyada Balta görmek Telefon , Rüyada Telefon görmek Elma ağacı , Rüyada Elma ağacı görmek Kader , Rüyada Kader görmek Talak ile boşadığı eşine dönmek , Rüyada Talak ile boşadığı eşine dönmek görmek Saç kesmek , Rüyada Saç kesmek görmek Kibirlenmek , Rüyada Kibirlenmek görmek Lapına , Rüyada Lapına görmek Pamuk tohumu , Rüyada Pamuk tohumu görmek Manikür , Rüyada Manikür görmek Limonata içmek , Rüyada Limonata içmek görmek Küskün , Rüyada Küskün görmek Yapıştırmak , Rüyada Yapıştırmak görmek Sure 114 nas , Rüyada Sure 114 nas görmek Makyaj , Rüyada Makyaj görmek Vitray , Rüyada Vitray görmek Sinirlenmek , Rüyada Sinirlenmek görmek Muşmula , Rüyada Muşmula görmek Sıkmak , Rüyada Sıkmak görmek Terazi , Rüyada Terazi görmek Kanca , Rüyada Kanca görmek Hemşire , Rüyada Hemşire görmek Hamur , Rüyada Hamur görmek Mektup , Rüyada Mektup görmek Can yakmak , Rüyada Can yakmak görmek Sümüklüböcek , Rüyada Sümüklüböcek görmek Suretıl Meryem , Rüyada Suretıl Meryem görmek Kıssacı , Rüyada Kıssacı görmek Sıyrık , Rüyada Sıyrık görmek Bilmece çözmek , Rüyada Bilmece çözmek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek