Çiroz , Rüyada Çiroz görmek


Küçük bir kısmet olarak yorumlanır.Rüyada çiroz görüp yemek, bazi islerinizi askiya aldiginiza ve çok sorumsuzca hareket ettiginize isarettir. Böyle devam ederseniz islerinizin bozulmaya yüz tutacagi tehlikesiyle karsi karsiya bulundugunuzdan daha dikkatli davranmaniz ve düsünceli hareket etmeniz gerektigine delalet eder.Çiroz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çiroz görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Para cüzdanı , Rüyada Para cüzdanı görmek Nöbetçi , Rüyada Nöbetçi görmek Toplantı , Rüyada Toplantı görmek Irk , Rüyada Irk görmek Simsar , Rüyada Simsar görmek Kus , Rüyada Kus görmek Silgi , Rüyada Silgi görmek İz sürmek , Rüyada İz sürmek görmek Sure 108 kevser , Rüyada Sure 108 kevser görmek Sevgi , Rüyada Sevgi görmek Fırça , Rüyada Fırça görmek Kumsal , Rüyada Kumsal görmek Zeytin ağacı , Rüyada Zeytin ağacı görmek Eğe kemikleri , Rüyada Eğe kemikleri görmek Pehlivan , Rüyada Pehlivan görmek Firkete , Rüyada Firkete görmek Rüzgar , Rüyada Rüzgar görmek Jüpiter gezegeni , Rüyada Jüpiter gezegeni görmek Özveri , Rüyada Özveri görmek Çikolata yemek , Rüyada Çikolata yemek görmek Reisicumhur , Rüyada Reisicumhur görmek Kabıl , Rüyada Kabıl görmek Püskül , Rüyada Püskül görmek Münazaa , Rüyada Münazaa görmek Patlıcan , Rüyada Patlıcan görmek Ökçe , Rüyada Ökçe görmek Çiş (sidik) , Rüyada Çiş (sidik) görmek Büfe , Rüyada Büfe görmek İkizler , Rüyada İkizler görmek Kalpak , Rüyada Kalpak görmek Bahse girmek , Rüyada Bahse girmek görmek Dudaklar , Rüyada Dudaklar görmek Sidik , Rüyada Sidik görmek Haset , Rüyada Haset görmek Maşa (ateş tutmak için) , Rüyada Maşa (ateş tutmak için) görmek Zilkade , Rüyada Zilkade görmek İçyağı , Rüyada İçyağı görmek Yırtıcı hayvan , Rüyada Yırtıcı hayvan görmek Kubbe , Rüyada Kubbe görmek Bornoz , Rüyada Bornoz görmek Avukat , Rüyada Avukat görmek Kopek yalcısı , Rüyada Kopek yalcısı görmek İlahi aşk şarabı , Rüyada İlahi aşk şarabı görmek Türkmen çizmecisi , Rüyada Türkmen çizmecisi görmek Şakayık , Rüyada Şakayık görmek Aşiret , Rüyada Aşiret görmek Sını , Rüyada Sını görmek Külhan , Rüyada Külhan görmek Hakim , Rüyada Hakim görmek Yoksul / yoksulluk , Rüyada Yoksul / yoksulluk görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek