Çiroz , Rüyada Çiroz görmek


Küçük bir kısmet olarak yorumlanır.Rüyada çiroz görüp yemek, bazi islerinizi askiya aldiginiza ve çok sorumsuzca hareket ettiginize isarettir. Böyle devam ederseniz islerinizin bozulmaya yüz tutacagi tehlikesiyle karsi karsiya bulundugunuzdan daha dikkatli davranmaniz ve düsünceli hareket etmeniz gerektigine delalet eder.Çiroz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çiroz görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kayısı ağacı , Rüyada Kayısı ağacı görmek Hızır , Rüyada Hızır görmek Peruk , Rüyada Peruk görmek Diz , Rüyada Diz görmek Sure 077 murselat , Rüyada Sure 077 murselat görmek Ders , Rüyada Ders görmek Öfkelenmek , Rüyada Öfkelenmek görmek Çocuk , Rüyada Çocuk görmek İlave etmek , Rüyada İlave etmek görmek Kurban , Rüyada Kurban görmek İğde ağacı , Rüyada İğde ağacı görmek Kender , Rüyada Kender görmek Kabahat , Rüyada Kabahat görmek Büyü , Rüyada Büyü görmek Perde , Rüyada Perde görmek El aynası , Rüyada El aynası görmek Dans etmek , Rüyada Dans etmek görmek Boşadığı eşine dönmek , Rüyada Boşadığı eşine dönmek görmek İbadet: , Rüyada İbadet: görmek Ilık , Rüyada Ilık görmek Kadı , Rüyada Kadı görmek Lohusa humması , Rüyada Lohusa humması görmek Vücut ağrısı , Rüyada Vücut ağrısı görmek Sergi , Rüyada Sergi görmek Hamilelik , Rüyada Hamilelik görmek Pasta , Rüyada Pasta görmek İskambil kağıdı , Rüyada İskambil kağıdı görmek Hikaye , Rüyada Hikaye görmek Ceza , Rüyada Ceza görmek Lokantacı , Rüyada Lokantacı görmek Sure 016 Nahl , Rüyada Sure 016 Nahl görmek Gömmek ve gömülmek , Rüyada Gömmek ve gömülmek görmek Kablo , Rüyada Kablo görmek Yonca , Rüyada Yonca görmek Yaver , Rüyada Yaver görmek Külahçı , Rüyada Külahçı görmek Patika , Rüyada Patika görmek Büyükelçi , Rüyada Büyükelçi görmek Muzemmıl suresi , Rüyada Muzemmıl suresi görmek Saçak , Rüyada Saçak görmek Taş kömürü , Rüyada Taş kömürü görmek Kuyruk , Rüyada Kuyruk görmek Sulu çamur , Rüyada Sulu çamur görmek Mum yapan , Rüyada Mum yapan görmek Kalcın , Rüyada Kalcın görmek Servi ağacı , Rüyada Servi ağacı görmek Kırkayak , Rüyada Kırkayak görmek Ayak bileziği , Rüyada Ayak bileziği görmek Koparmak , Rüyada Koparmak görmek Sıkmak , Rüyada Sıkmak görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek