Çöküntü , Rüyada Çöküntü görmek


Rüyada bir yerin, bir çatinin aniden çöktügünü görmek, çevrenizde birlikte is yaptiginiz bir firmanin aniden if-las ettigini duyarak üzüleceginize ve onun çöküsü, iflasi ile sizin de bir çok zarariniz olacagi için ticari durumunuzun sarsilacagina isarettir.Çöküntü kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çöküntü görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
İnsan vücudu , Rüyada İnsan vücudu görmek Düet , Rüyada Düet görmek Diz çökme , Rüyada Diz çökme görmek Veba , Rüyada Veba görmek Katletmek , Rüyada Katletmek görmek Öğütücü , Rüyada Öğütücü görmek Yasin suresi , Rüyada Yasin suresi görmek Ateş ve kıvılcım , Rüyada Ateş ve kıvılcım görmek Paraşüt , Rüyada Paraşüt görmek Kuranı kerim , Rüyada Kuranı kerim görmek Can yakmak , Rüyada Can yakmak görmek İzin , Rüyada İzin görmek Bahçıvan , Rüyada Bahçıvan görmek Bando , Rüyada Bando görmek Rulo , Rüyada Rulo görmek Dalmak , Rüyada Dalmak görmek Kerevet , Rüyada Kerevet görmek Tespih çekmek , Rüyada Tespih çekmek görmek Daire çizmek , Rüyada Daire çizmek görmek Eğlence , Rüyada Eğlence görmek Sure 020 Taha , Rüyada Sure 020 Taha görmek Kaşar , Rüyada Kaşar görmek Lut(a.s.) , Rüyada Lut(a.s.) görmek Şırınga , Rüyada Şırınga görmek Uçkur , Rüyada Uçkur görmek Muska , Rüyada Muska görmek Sofa ve seki , Rüyada Sofa ve seki görmek Kellik , Rüyada Kellik görmek Istıfa etmek , Rüyada Istıfa etmek görmek Pislik , Rüyada Pislik görmek Kamarot , Rüyada Kamarot görmek Lahana tohumu , Rüyada Lahana tohumu görmek Yuvarlanmak , Rüyada Yuvarlanmak görmek Omurga , Rüyada Omurga görmek Uymak , Rüyada Uymak görmek Zımpara , Rüyada Zımpara görmek Reçine , Rüyada Reçine görmek Tasma , Rüyada Tasma görmek Kuduz , Rüyada Kuduz görmek İane , Rüyada İane görmek Deveci , Rüyada Deveci görmek Usta , Rüyada Usta görmek Uzamak , Rüyada Uzamak görmek Salam , Rüyada Salam görmek Zeberced (Zebercet) , Rüyada Zeberced (Zebercet) görmek Uyuklamak , Rüyada Uyuklamak görmek Öpmek-öpüşmek , Rüyada Öpmek-öpüşmek görmek Fırçalamak , Rüyada Fırçalamak görmek Zengin , Rüyada Zengin görmek Kasık , Rüyada Kasık görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek