Çorak , Rüyada Çorak görmek


Sıkıntı, darlık, yokluk ve para sıkıntısına işaret eder.Çorak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çorak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Düztaban , Rüyada Düztaban görmek Sulamak , Rüyada Sulamak görmek Ökçe , Rüyada Ökçe görmek Çalmak , Rüyada Çalmak görmek Aşiret , Rüyada Aşiret görmek Cuma , Rüyada Cuma görmek Raf , Rüyada Raf görmek Tuz , Rüyada Tuz görmek Metres , Rüyada Metres görmek Toprak kap , Rüyada Toprak kap görmek Prova , Rüyada Prova görmek Damar ve sinir , Rüyada Damar ve sinir görmek Posa , Rüyada Posa görmek Karaborsa , Rüyada Karaborsa görmek Sarık , Rüyada Sarık görmek Dağ , Rüyada Dağ görmek Kabız , Rüyada Kabız görmek Tutsak , Rüyada Tutsak görmek Kaza ve kader , Rüyada Kaza ve kader görmek Beste , Rüyada Beste görmek Asansör , Rüyada Asansör görmek Suretıl huccurat , Rüyada Suretıl huccurat görmek Timsah , Rüyada Timsah görmek Kaynamak , Rüyada Kaynamak görmek Dert , Rüyada Dert görmek Ressam , Rüyada Ressam görmek Artmak ve eksilmek , Rüyada Artmak ve eksilmek görmek Kuran , Rüyada Kuran görmek Kabare , Rüyada Kabare görmek Göz doktoru , Rüyada Göz doktoru görmek Sütün , Rüyada Sütün görmek Vergi , Rüyada Vergi görmek Birikmek ve çoğalmak , Rüyada Birikmek ve çoğalmak görmek Taş temel , Rüyada Taş temel görmek Birisiyle beraber yemek yemek , Rüyada Birisiyle beraber yemek yemek görmek Mandıra , Rüyada Mandıra görmek Kadın hizmetçi , Rüyada Kadın hizmetçi görmek Tasavvuf , Rüyada Tasavvuf görmek Boğa , Rüyada Boğa görmek Vicdan , Rüyada Vicdan görmek Gül suyu , Rüyada Gül suyu görmek Saman , Rüyada Saman görmek Reyhan , Rüyada Reyhan görmek Eşya , Rüyada Eşya görmek Gemi halat ve zinciri , Rüyada Gemi halat ve zinciri görmek Üniforma , Rüyada Üniforma görmek Suretıl mearıc , Rüyada Suretıl mearıc görmek Çıban , Rüyada Çıban görmek Örmek , Rüyada Örmek görmek Doktor , Rüyada Doktor görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek