Çorak , Rüyada Çorak görmek


Sıkıntı, darlık, yokluk ve para sıkıntısına işaret eder.Çorak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Çorak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Sosis , Rüyada Sosis görmek Kırmızı gagalı karga , Rüyada Kırmızı gagalı karga görmek Boza , Rüyada Boza görmek İz , Rüyada İz görmek Kınamak , Rüyada Kınamak görmek Kus darısı , Rüyada Kus darısı görmek Parmak çıbanı , Rüyada Parmak çıbanı görmek Vazo , Rüyada Vazo görmek Fatih sultan Mehmet , Rüyada Fatih sultan Mehmet görmek Onay , Rüyada Onay görmek Kose , Rüyada Kose görmek Zürafa , Rüyada Zürafa görmek İbik , Rüyada İbik görmek Suretıl casıye , Rüyada Suretıl casıye görmek Sini , Rüyada Sini görmek Palamut balığı , Rüyada Palamut balığı görmek Loca , Rüyada Loca görmek Palamut , Rüyada Palamut görmek Nilüfer çiçeği (suçiçeği) , Rüyada Nilüfer çiçeği (suçiçeği) görmek Sayfiye , Rüyada Sayfiye görmek Ekşimik , Rüyada Ekşimik görmek Oruç ve iftar , Rüyada Oruç ve iftar görmek Madeni ayna , Rüyada Madeni ayna görmek Piskil , Rüyada Piskil görmek Kadınbudu köfte , Rüyada Kadınbudu köfte görmek Zıhar , Rüyada Zıhar görmek Kadran , Rüyada Kadran görmek Tellak , Rüyada Tellak görmek Emek , Rüyada Emek görmek Mezar taşı , Rüyada Mezar taşı görmek Darbe , Rüyada Darbe görmek Sökmek , Rüyada Sökmek görmek Kokteyl , Rüyada Kokteyl görmek Saf suresi , Rüyada Saf suresi görmek Cüret , Rüyada Cüret görmek Yağma , Rüyada Yağma görmek Muhtaçlara iyilik yapmak , Rüyada Muhtaçlara iyilik yapmak görmek Kümes , Rüyada Kümes görmek Jips , Rüyada Jips görmek Yeğen , Rüyada Yeğen görmek Haberdar olmak , Rüyada Haberdar olmak görmek Bando , Rüyada Bando görmek Cibinlik , Rüyada Cibinlik görmek Öğretmen , Rüyada Öğretmen görmek Yıkıntı , Rüyada Yıkıntı görmek Sel , Rüyada Sel görmek Hamilelik , Rüyada Hamilelik görmek Hafsa (r. Anha) , Rüyada Hafsa (r. Anha) görmek Karaborsa , Rüyada Karaborsa görmek Kayınpeder , Rüyada Kayınpeder görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek