Dar boğaz , Rüyada Dar boğaz görmek


Rüyada dar bir bogaz görmek aydinliga isa-rettir. Rüyasinda dar bir bogazdan geçtigini görmek, bozuk islerinin düzelecegine; bulundugu dar bogazin gittikçe daralip onu si-kistirdigini görmek, beklemedigi bir yerden eline bir kismet geçecegine; dar bogazdan birden bire genis bir yere çiktigini görmek, kisa bir müddet için evinden ayrilip bir yolculuga çikacagina dela-let eder. Dar boğaz kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Dar boğaz görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Şerbetçi , Rüyada Şerbetçi görmek Dilim , Rüyada Dilim görmek İhlas suresi , Rüyada İhlas suresi görmek Yapması gerekeni geciktirmek , Rüyada Yapması gerekeni geciktirmek görmek Mağaza , Rüyada Mağaza görmek Gümüş , Rüyada Gümüş görmek Aşere-i mübeşşire , Rüyada Aşere-i mübeşşire görmek Fakirlik , Rüyada Fakirlik görmek Kaban , Rüyada Kaban görmek Ekşi ot , Rüyada Ekşi ot görmek Papa , Rüyada Papa görmek Suretıl berıyye , Rüyada Suretıl berıyye görmek Korkmak , Rüyada Korkmak görmek Husyeler , Rüyada Husyeler görmek Vazo , Rüyada Vazo görmek Lahmacun , Rüyada Lahmacun görmek La ilahe illallah demek , Rüyada La ilahe illallah demek görmek Lavaj , Rüyada Lavaj görmek Sandık , Rüyada Sandık görmek Çocuklar , Rüyada Çocuklar görmek Matkap , Rüyada Matkap görmek Hububat , Rüyada Hububat görmek Saçma , Rüyada Saçma görmek Yatağan , Rüyada Yatağan görmek Desti , Rüyada Desti görmek Kötü söz , Rüyada Kötü söz görmek Korkak , Rüyada Korkak görmek Bazular , Rüyada Bazular görmek Göz kapamak , Rüyada Göz kapamak görmek Tıraş bıçağı , Rüyada Tıraş bıçağı görmek El ile yoklamak , Rüyada El ile yoklamak görmek Bağlama çalmak , Rüyada Bağlama çalmak görmek Frenk üzümü , Rüyada Frenk üzümü görmek Kin , Rüyada Kin görmek Hükümdar , Rüyada Hükümdar görmek Üvey anne , Rüyada Üvey anne görmek El bombası , Rüyada El bombası görmek Gemi yelkeni , Rüyada Gemi yelkeni görmek Oburluk , Rüyada Oburluk görmek Uyku ilacı , Rüyada Uyku ilacı görmek Oğul ve kız , Rüyada Oğul ve kız görmek Bilezik , Rüyada Bilezik görmek Koltuk değneği , Rüyada Koltuk değneği görmek Perhiz , Rüyada Perhiz görmek Bahçe duvarı , Rüyada Bahçe duvarı görmek Hiddetlenmek , Rüyada Hiddetlenmek görmek Yazı kalemi , Rüyada Yazı kalemi görmek Balık ve çeşitleri , Rüyada Balık ve çeşitleri görmek Armut , Rüyada Armut görmek Sihir / sihirbaz , Rüyada Sihir / sihirbaz görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek