Defne , Rüyada Defne görmek


Rüyasında defne gören kimsenin hayatında zevkli, güzel bir devre başlar. Kişi rahata ve huzura ulaşır.Defne kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Defne görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Odacı , Rüyada Odacı görmek Lastik top , Rüyada Lastik top görmek Hırs , Rüyada Hırs görmek Uyanmak , Rüyada Uyanmak görmek Öç , Rüyada Öç görmek Hapishane , Rüyada Hapishane görmek Havyar , Rüyada Havyar görmek İflas etmek , Rüyada İflas etmek görmek Bayır , Rüyada Bayır görmek Revanı , Rüyada Revanı görmek Pehlivan , Rüyada Pehlivan görmek Testi , Rüyada Testi görmek Şefkat , Rüyada Şefkat görmek Suya kanmak , Rüyada Suya kanmak görmek Söz götürüp getirmek , Rüyada Söz götürüp getirmek görmek Yayla , Rüyada Yayla görmek Bozguna uğramak , Rüyada Bozguna uğramak görmek Vahşi sığır , Rüyada Vahşi sığır görmek Tebessüm , Rüyada Tebessüm görmek Fotokopi , Rüyada Fotokopi görmek Morsalkım , Rüyada Morsalkım görmek Bakla , Rüyada Bakla görmek Tesviye makinesi , Rüyada Tesviye makinesi görmek Paten , Rüyada Paten görmek İşten çıkarılmak , Rüyada İşten çıkarılmak görmek Kırtasiye / kırtasiyeci , Rüyada Kırtasiye / kırtasiyeci görmek Tilki , Rüyada Tilki görmek Muşamba , Rüyada Muşamba görmek Cumhurbaşkanı , Rüyada Cumhurbaşkanı görmek İnsan suresi , Rüyada İnsan suresi görmek Sakatat , Rüyada Sakatat görmek Yengeç , Rüyada Yengeç görmek Isırmak , Rüyada Isırmak görmek Kamer , Rüyada Kamer görmek Kaldırım , Rüyada Kaldırım görmek Kainat , Rüyada Kainat görmek Direk , Rüyada Direk görmek Kalcın , Rüyada Kalcın görmek Mevsimler , Rüyada Mevsimler görmek Kangren , Rüyada Kangren görmek Müslüman , Rüyada Müslüman görmek Nergis , Rüyada Nergis görmek Hevenk , Rüyada Hevenk görmek Kuğu , Rüyada Kuğu görmek Ray , Rüyada Ray görmek Gazete , Rüyada Gazete görmek Pekmez , Rüyada Pekmez görmek Jüri , Rüyada Jüri görmek Kırkmak , Rüyada Kırkmak görmek Sure 079 nazıat , Rüyada Sure 079 nazıat görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek