Don , Rüyada Don görmek


Dışa giyilen don ve şalvarı ehil olan biri giydiğini görse valilik yahut başka bir yöneticiliğe getirilir. Diğer insanlar için bunları giymek yabancı bir kadınla evlenmeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Külot, Şalvar.)Rüyada kendinizi donla gezerken görmek, bazi dü-süncesiz davranisinizla etrafinizdakileri kendinizle alay ettirdiginize ve daha dikkatli davranmaniz gerektigine delalet eder.Don kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Don görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yarışma , Rüyada Yarışma görmek Mecnun , Rüyada Mecnun görmek Kel , Rüyada Kel görmek Tahıl , Rüyada Tahıl görmek Şemsiye , Rüyada Şemsiye görmek Pist , Rüyada Pist görmek Testis , Rüyada Testis görmek Boks maçı , Rüyada Boks maçı görmek Salıp (hac) , Rüyada Salıp (hac) görmek Mahfel , Rüyada Mahfel görmek İlaç kabı , Rüyada İlaç kabı görmek Tarlakuşu , Rüyada Tarlakuşu görmek Aşağılanmak , Rüyada Aşağılanmak görmek Rüya , Rüyada Rüya görmek Kilise , Rüyada Kilise görmek Bitki , Rüyada Bitki görmek Ortopedi uzmanı , Rüyada Ortopedi uzmanı görmek Balık ağı , Rüyada Balık ağı görmek Cendere , Rüyada Cendere görmek Önlem , Rüyada Önlem görmek Kürdancı , Rüyada Kürdancı görmek Kıllar , Rüyada Kıllar görmek Oy , Rüyada Oy görmek Solmak , Rüyada Solmak görmek Şarkı , Rüyada Şarkı görmek Sürçmek , Rüyada Sürçmek görmek Marul , Rüyada Marul görmek Yabani zaferan , Rüyada Yabani zaferan görmek Bilemek , Rüyada Bilemek görmek Deterjan , Rüyada Deterjan görmek Ötme , Rüyada Ötme görmek Dalyan , Rüyada Dalyan görmek Denizanası , Rüyada Denizanası görmek Sinirlenmek , Rüyada Sinirlenmek görmek Paso , Rüyada Paso görmek Sidik (çiş) , Rüyada Sidik (çiş) görmek Morarmak , Rüyada Morarmak görmek Hortlak , Rüyada Hortlak görmek Kusun yavrusunu beslemesi , Rüyada Kusun yavrusunu beslemesi görmek Uçuk , Rüyada Uçuk görmek Hatıra , Rüyada Hatıra görmek Grip olmak , Rüyada Grip olmak görmek Çimento , Rüyada Çimento görmek Öksürmek , Rüyada Öksürmek görmek Davavekili , Rüyada Davavekili görmek Vermut , Rüyada Vermut görmek Yabani sığır , Rüyada Yabani sığır görmek Yabancı ihtiyar adam , Rüyada Yabancı ihtiyar adam görmek Hayvan yemi , Rüyada Hayvan yemi görmek Jale (Şebnem) , Rüyada Jale (Şebnem) görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek