Dört büyük melek , Rüyada Dört büyük melek görmek


Bakınız; Cebrail, Azrail, Mikail, İsrafil.Dört büyük melek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Dört büyük melek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Yazma (başörtüsü) , Rüyada Yazma (başörtüsü) görmek Atkestanesi , Rüyada Atkestanesi görmek Çığlık , Rüyada Çığlık görmek Kulp , Rüyada Kulp görmek Cıva , Rüyada Cıva görmek Eklemek , Rüyada Eklemek görmek İyi , Rüyada İyi görmek Çilingir , Rüyada Çilingir görmek Maydanoz tohumu , Rüyada Maydanoz tohumu görmek Selvi , Rüyada Selvi görmek Azalmak , Rüyada Azalmak görmek Dil çiçeği , Rüyada Dil çiçeği görmek Bacı , Rüyada Bacı görmek Nem , Rüyada Nem görmek Zulüm , Rüyada Zulüm görmek Oğlak , Rüyada Oğlak görmek Ayıplamak , Rüyada Ayıplamak görmek Kalay ve kalaycı , Rüyada Kalay ve kalaycı görmek Cephane , Rüyada Cephane görmek Defin , Rüyada Defin görmek Cengi , Rüyada Cengi görmek Ruj , Rüyada Ruj görmek Sure 018 kehf , Rüyada Sure 018 kehf görmek Melekler , Rüyada Melekler görmek Sıcak , Rüyada Sıcak görmek Şükretmek , Rüyada Şükretmek görmek Kandil simidi , Rüyada Kandil simidi görmek Yüzük , Rüyada Yüzük görmek Yazıcı melekler , Rüyada Yazıcı melekler görmek İşgal , Rüyada İşgal görmek Koy , Rüyada Koy görmek Varıl , Rüyada Varıl görmek Sıkılmak , Rüyada Sıkılmak görmek Çulluk , Rüyada Çulluk görmek Mızıka , Rüyada Mızıka görmek Denemek , Rüyada Denemek görmek Sünnet etmek , Rüyada Sünnet etmek görmek İnşikak suresi , Rüyada İnşikak suresi görmek Yangın , Rüyada Yangın görmek Nergis , Rüyada Nergis görmek Saymak , Rüyada Saymak görmek Gülmek / gülümsemek , Rüyada Gülmek / gülümsemek görmek Elektrikçi , Rüyada Elektrikçi görmek Kehanet , Rüyada Kehanet görmek Şiir söylemek , Rüyada Şiir söylemek görmek Çakal , Rüyada Çakal görmek Güler yüzlülük , Rüyada Güler yüzlülük görmek Yeni doğmuş çocuk , Rüyada Yeni doğmuş çocuk görmek İstif , Rüyada İstif görmek Komsu , Rüyada Komsu görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek