Dört büyük melek , Rüyada Dört büyük melek görmek


Bakınız; Cebrail, Azrail, Mikail, İsrafil.Dört büyük melek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Dört büyük melek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kiramen katibin , Rüyada Kiramen katibin görmek Göç etmek , Rüyada Göç etmek görmek Yağma , Rüyada Yağma görmek Sure 033 Ahzab , Rüyada Sure 033 Ahzab görmek Üzerlik tohumu , Rüyada Üzerlik tohumu görmek Zuhal yıldızı , Rüyada Zuhal yıldızı görmek Okşamak , Rüyada Okşamak görmek Çiçek hastalığı , Rüyada Çiçek hastalığı görmek Şekerci , Rüyada Şekerci görmek Klima , Rüyada Klima görmek Tevrat , Rüyada Tevrat görmek Udcu (udi) , Rüyada Udcu (udi) görmek Hoca , Rüyada Hoca görmek Gecelik , Rüyada Gecelik görmek Örümcek , Rüyada Örümcek görmek Yayık , Rüyada Yayık görmek Arz ve takdim etmek , Rüyada Arz ve takdim etmek görmek Maket , Rüyada Maket görmek Koklamak , Rüyada Koklamak görmek Suretıl nisa , Rüyada Suretıl nisa görmek Havuzlu oda , Rüyada Havuzlu oda görmek Dehşet , Rüyada Dehşet görmek Diş fırçası , Rüyada Diş fırçası görmek Kuyumcu , Rüyada Kuyumcu görmek Lut(a.s.) , Rüyada Lut(a.s.) görmek Sıklamen , Rüyada Sıklamen görmek Cehennemin bekçisi , Rüyada Cehennemin bekçisi görmek Kotra , Rüyada Kotra görmek Astroloji , Rüyada Astroloji görmek Yerin yarılması , Rüyada Yerin yarılması görmek Sepet örücü , Rüyada Sepet örücü görmek Birli (kağıt oyununda) , Rüyada Birli (kağıt oyununda) görmek Kurt , Rüyada Kurt görmek İş (meslek) , Rüyada İş (meslek) görmek Yüklük , Rüyada Yüklük görmek Dışkı , Rüyada Dışkı görmek Nezle , Rüyada Nezle görmek Çiçek bozuğu , Rüyada Çiçek bozuğu görmek Dürbün , Rüyada Dürbün görmek Kazandibi , Rüyada Kazandibi görmek Yutkunmak , Rüyada Yutkunmak görmek Geometrik şekiller , Rüyada Geometrik şekiller görmek Sure 025 Furkan , Rüyada Sure 025 Furkan görmek Jambon , Rüyada Jambon görmek Dehliz , Rüyada Dehliz görmek Otçu , Rüyada Otçu görmek Dokunmak , Rüyada Dokunmak görmek Dabbag , Rüyada Dabbag görmek Hazine , Rüyada Hazine görmek Tutkal , Rüyada Tutkal görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek