Dövüş , Rüyada Dövüş görmek


Rüyada dövüşmek veya dövüşenleri görmek, fiziksel rahatsızlıkların habercisidir. Rüyada dövüsmek veya dövüsenleri görmek, fiziksel rahatsizliklarin habercisidir.Dövüş kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Dövüş görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
İzah etmek , Rüyada İzah etmek görmek Şef , Rüyada Şef görmek İnilti , Rüyada İnilti görmek Tellal , Rüyada Tellal görmek Krema , Rüyada Krema görmek Sivrisinek , Rüyada Sivrisinek görmek Habil , Rüyada Habil görmek Çekirdek , Rüyada Çekirdek görmek Kaos , Rüyada Kaos görmek Kalemtıraş , Rüyada Kalemtıraş görmek Meryem suresi , Rüyada Meryem suresi görmek Testis , Rüyada Testis görmek Testi , Rüyada Testi görmek Pamuk fidanı , Rüyada Pamuk fidanı görmek Labirent , Rüyada Labirent görmek Ecüş , Rüyada Ecüş görmek Tesviye makinesi , Rüyada Tesviye makinesi görmek Şampanya , Rüyada Şampanya görmek Testere , Rüyada Testere görmek Haberci , Rüyada Haberci görmek Otçu , Rüyada Otçu görmek Zerde , Rüyada Zerde görmek Marul , Rüyada Marul görmek Lider , Rüyada Lider görmek Fasıl , Rüyada Fasıl görmek Sosis , Rüyada Sosis görmek Pazen , Rüyada Pazen görmek Test , Rüyada Test görmek Kiremit , Rüyada Kiremit görmek Gurbet , Rüyada Gurbet görmek Suretıl fussılet , Rüyada Suretıl fussılet görmek Bakırcı , Rüyada Bakırcı görmek Manav , Rüyada Manav görmek Padişah çadırı , Rüyada Padişah çadırı görmek Suretıl tekfır , Rüyada Suretıl tekfır görmek Yelken , Rüyada Yelken görmek Çiğ (rutubet) , Rüyada Çiğ (rutubet) görmek Vasiyetname , Rüyada Vasiyetname görmek Yaprak , Rüyada Yaprak görmek Hayvan dışkısı , Rüyada Hayvan dışkısı görmek Piskopos , Rüyada Piskopos görmek Kerpeten , Rüyada Kerpeten görmek Kardeş , Rüyada Kardeş görmek Sam yeli , Rüyada Sam yeli görmek Çatı , Rüyada Çatı görmek Yumuşak davranmak , Rüyada Yumuşak davranmak görmek Kış , Rüyada Kış görmek Teşebbüs , Rüyada Teşebbüs görmek Rebıulevvel ayı , Rüyada Rebıulevvel ayı görmek Beklemek , Rüyada Beklemek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek