Durak , Rüyada Durak görmek


Durakta beklemek, hayatta değişikliktir. Duraktan bir araca binmek ise sıkıntıdır.Rüyada bir otobüs veya metro duraginda bulundugunuzu görmek; bazi tesebbüslerde bulunmak üzere oldugunuza, fakat bunu yapip yapmamakta bir tereddüt geçirmekte oldugunuza delalet eder. Durakta bir vasitaya bindiginizi görmek, islerinizin ve düsüncelerinizin basari ile sonuçlanacagina isaret-tir.Durak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Durak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Buhurumeryem , Rüyada Buhurumeryem görmek Nur , Rüyada Nur görmek Ün , Rüyada Ün görmek Borazan , Rüyada Borazan görmek Zıt şeyler , Rüyada Zıt şeyler görmek Boyunduruk , Rüyada Boyunduruk görmek Farıg olmak , Rüyada Farıg olmak görmek Atölye , Rüyada Atölye görmek Seslenmek , Rüyada Seslenmek görmek Kaz , Rüyada Kaz görmek Hatice (r.a.) , Rüyada Hatice (r.a.) görmek Takva , Rüyada Takva görmek Ölü , Rüyada Ölü görmek Sat , Rüyada Sat görmek Kuhercıle , Rüyada Kuhercıle görmek Onay , Rüyada Onay görmek Yeşil ekin başağı , Rüyada Yeşil ekin başağı görmek Bön , Rüyada Bön görmek Namaz kılınan yon , Rüyada Namaz kılınan yon görmek Satranç tahtası , Rüyada Satranç tahtası görmek Çavuşkuşu , Rüyada Çavuşkuşu görmek Sucu , Rüyada Sucu görmek İmamı azam , Rüyada İmamı azam görmek Uyumak , Rüyada Uyumak görmek Sure 074 muddesır , Rüyada Sure 074 muddesır görmek Baskül , Rüyada Baskül görmek Noter , Rüyada Noter görmek Çekiç , Rüyada Çekiç görmek Sakız kabağı , Rüyada Sakız kabağı görmek Natır , Rüyada Natır görmek Kafirun suresi , Rüyada Kafirun suresi görmek Hayranlık , Rüyada Hayranlık görmek Donanma , Rüyada Donanma görmek Fırın , Rüyada Fırın görmek Çarşı ve pazar , Rüyada Çarşı ve pazar görmek Asabi , Rüyada Asabi görmek Gönüllü , Rüyada Gönüllü görmek Şiddet ve darlık , Rüyada Şiddet ve darlık görmek Suayb (a.s.) , Rüyada Suayb (a.s.) görmek Utanmak , Rüyada Utanmak görmek Pelit ağacı , Rüyada Pelit ağacı görmek Pamuk kullanmak , Rüyada Pamuk kullanmak görmek Hasır sepet , Rüyada Hasır sepet görmek Taha suresi , Rüyada Taha suresi görmek Cüret , Rüyada Cüret görmek Yuvarlanmak , Rüyada Yuvarlanmak görmek Cam eşya , Rüyada Cam eşya görmek Balya ipi , Rüyada Balya ipi görmek Beytul mukaddes , Rüyada Beytul mukaddes görmek Üveyik , Rüyada Üveyik görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek