Düşman askerine karşı yürümek , Rüyada Düşman askerine karşı yürümek görmek


Rüyada düsman askerine karsi yürümek, ilim ve mal talebinde azim ve ihlasa bazen de, hacc için hazirianmaya veya hacc mevsimine kavusmaya isaret eder. Bir kimse rüyada bizzat düsman askerine karsi yürüse, o kimse itaat ve takat getiremeyecegi bir seyde ruhu veya mali ile korku ve tehlikeye düser.Düşman askerine karşı yürümek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Düşman askerine karşı yürümek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Gökyüzü , Rüyada Gökyüzü görmek Tellal , Rüyada Tellal görmek Ekin (buğday) , Rüyada Ekin (buğday) görmek Harpte düşmana karşı yürümek , Rüyada Harpte düşmana karşı yürümek görmek Üzüm sıkmak , Rüyada Üzüm sıkmak görmek Kulak çınlaması , Rüyada Kulak çınlaması görmek Ederken şöyle bir yol izlemelidir , Rüyada Ederken şöyle bir yol izlemelidir görmek Hokkabaz , Rüyada Hokkabaz görmek Fare deliği , Rüyada Fare deliği görmek Karyola , Rüyada Karyola görmek Cemerat , Rüyada Cemerat görmek Maydanoz tohumu , Rüyada Maydanoz tohumu görmek Gramer , Rüyada Gramer görmek Ebegümeci , Rüyada Ebegümeci görmek Sure 104 humeze , Rüyada Sure 104 humeze görmek Ortopedi uzmanı , Rüyada Ortopedi uzmanı görmek Uygunluk , Rüyada Uygunluk görmek Çıkarmak , Rüyada Çıkarmak görmek Güzel koku , Rüyada Güzel koku görmek Hud suresi , Rüyada Hud suresi görmek Huzeyl (r.a.) , Rüyada Huzeyl (r.a.) görmek Zıkrullah , Rüyada Zıkrullah görmek Uzunluk , Rüyada Uzunluk görmek Şirket , Rüyada Şirket görmek Rençper , Rüyada Rençper görmek Gelin , Rüyada Gelin görmek Zakkum , Rüyada Zakkum görmek Melez at binicisi , Rüyada Melez at binicisi görmek Biberon , Rüyada Biberon görmek Yoldan sapmak , Rüyada Yoldan sapmak görmek İşkembe , Rüyada İşkembe görmek Tansiyon , Rüyada Tansiyon görmek İşportacı , Rüyada İşportacı görmek İntihar etmek , Rüyada İntihar etmek görmek Ayağıyla itmek , Rüyada Ayağıyla itmek görmek Manzara , Rüyada Manzara görmek Kıyma , Rüyada Kıyma görmek Donmak , Rüyada Donmak görmek Kuran veya diğer şeyler okumak , Rüyada Kuran veya diğer şeyler okumak görmek Sure 052 tur , Rüyada Sure 052 tur görmek Tezgahtar , Rüyada Tezgahtar görmek İrmik helvası , Rüyada İrmik helvası görmek Şebboy , Rüyada Şebboy görmek Suretıl alak , Rüyada Suretıl alak görmek Aşiret , Rüyada Aşiret görmek Tabiin (r. A.) , Rüyada Tabiin (r. A.) görmek Çek , Rüyada Çek görmek Yırtıcı hayvan , Rüyada Yırtıcı hayvan görmek Erkek , Rüyada Erkek görmek Kısas , Rüyada Kısas görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek