Düşman askerine karşı yürümek , Rüyada Düşman askerine karşı yürümek görmek


Rüyada düsman askerine karsi yürümek, ilim ve mal talebinde azim ve ihlasa bazen de, hacc için hazirianmaya veya hacc mevsimine kavusmaya isaret eder. Bir kimse rüyada bizzat düsman askerine karsi yürüse, o kimse itaat ve takat getiremeyecegi bir seyde ruhu veya mali ile korku ve tehlikeye düser.Düşman askerine karşı yürümek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Düşman askerine karşı yürümek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Kirpik , Rüyada Kirpik görmek Hadım , Rüyada Hadım görmek Kavaf , Rüyada Kavaf görmek Hiddetlenmek , Rüyada Hiddetlenmek görmek Yazma (başörtüsü) , Rüyada Yazma (başörtüsü) görmek Tel , Rüyada Tel görmek İyi kimseyi kötülemek , Rüyada İyi kimseyi kötülemek görmek Şeytan taslamak , Rüyada Şeytan taslamak görmek Kayınvalide , Rüyada Kayınvalide görmek Çekirdek , Rüyada Çekirdek görmek Fildişi , Rüyada Fildişi görmek Topuz , Rüyada Topuz görmek Cıvıltı , Rüyada Cıvıltı görmek Göz kapamak , Rüyada Göz kapamak görmek Tohum , Rüyada Tohum görmek Cennetin haznedarı , Rüyada Cennetin haznedarı görmek Hor ve hakir görmek / olmak , Rüyada Hor ve hakir görmek / olmak görmek Sabahlık , Rüyada Sabahlık görmek Sure 056 vakıa , Rüyada Sure 056 vakıa görmek Portakal ağacı , Rüyada Portakal ağacı görmek Suretıl ısra , Rüyada Suretıl ısra görmek Suretıl enam , Rüyada Suretıl enam görmek Çukur kazmak , Rüyada Çukur kazmak görmek Islah etmek , Rüyada Islah etmek görmek Ceviz , Rüyada Ceviz görmek Cin , Rüyada Cin görmek Sutyen , Rüyada Sutyen görmek Sümkürmek , Rüyada Sümkürmek görmek İzdivaç , Rüyada İzdivaç görmek Dört büyük halife , Rüyada Dört büyük halife görmek Haberleşme , Rüyada Haberleşme görmek Çerez , Rüyada Çerez görmek Livata , Rüyada Livata görmek Koku , Rüyada Koku görmek Kadıngöbeği , Rüyada Kadıngöbeği görmek Kene , Rüyada Kene görmek Çeşme , Rüyada Çeşme görmek Mozaik , Rüyada Mozaik görmek Zürafa , Rüyada Zürafa görmek Saz , Rüyada Saz görmek Söz götürüp getirmek , Rüyada Söz götürüp getirmek görmek Sepet örücüsü , Rüyada Sepet örücüsü görmek Bisiklet , Rüyada Bisiklet görmek Havale etmek , Rüyada Havale etmek görmek Nesrin çiçeği , Rüyada Nesrin çiçeği görmek Şarap mahzeni , Rüyada Şarap mahzeni görmek Meyve suyu , Rüyada Meyve suyu görmek Çerçeve , Rüyada Çerçeve görmek Suretıl duhan , Rüyada Suretıl duhan görmek Örgü , Rüyada Örgü görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek