Ekmek kesmek , Rüyada Ekmek kesmek görmek


Bir isi sonuçlandirmak anlamina gelir.Ekmek kesmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ekmek kesmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Sandalye , Rüyada Sandalye görmek Eski , Rüyada Eski görmek Üzüm bağı , Rüyada Üzüm bağı görmek Rektör , Rüyada Rektör görmek Nağme , Rüyada Nağme görmek Bulut , Rüyada Bulut görmek Kaşımak ve tırmalanmak , Rüyada Kaşımak ve tırmalanmak görmek Melikin ispiyoncusu , Rüyada Melikin ispiyoncusu görmek Havva anamız , Rüyada Havva anamız görmek Ferace giyinmek , Rüyada Ferace giyinmek görmek Lavaj , Rüyada Lavaj görmek Uyuşukluk , Rüyada Uyuşukluk görmek Sübhanellah demek , Rüyada Sübhanellah demek görmek Zeberced (Zebercet) , Rüyada Zeberced (Zebercet) görmek Raca , Rüyada Raca görmek Ortak / ortaklık , Rüyada Ortak / ortaklık görmek Yatak , Rüyada Yatak görmek Bayılmak , Rüyada Bayılmak görmek Gevrek yemek , Rüyada Gevrek yemek görmek Boşanma , Rüyada Boşanma görmek Küskün , Rüyada Küskün görmek İnci gerdanlık , Rüyada İnci gerdanlık görmek Pençe , Rüyada Pençe görmek Sure 078 nebe , Rüyada Sure 078 nebe görmek Haber , Rüyada Haber görmek Harem ağası , Rüyada Harem ağası görmek Kısas yapmak , Rüyada Kısas yapmak görmek Pişik , Rüyada Pişik görmek Hücum , Rüyada Hücum görmek Nar çekirdeği , Rüyada Nar çekirdeği görmek Pusu , Rüyada Pusu görmek Haham , Rüyada Haham görmek Ezik , Rüyada Ezik görmek Sürgünlük , Rüyada Sürgünlük görmek Giyotin , Rüyada Giyotin görmek Birikmek ve çoğalmak , Rüyada Birikmek ve çoğalmak görmek Hasta / hastalık , Rüyada Hasta / hastalık görmek Suretıl Meryem , Rüyada Suretıl Meryem görmek İnci , Rüyada İnci görmek Sap (bir şeyin sapı) , Rüyada Sap (bir şeyin sapı) görmek Giyim eşyası , Rüyada Giyim eşyası görmek Bal ve yağ tulumu , Rüyada Bal ve yağ tulumu görmek Kafirun suresi , Rüyada Kafirun suresi görmek Kadınbudu , Rüyada Kadınbudu görmek Suretıl enbiya , Rüyada Suretıl enbiya görmek Azarlamak , Rüyada Azarlamak görmek Ray , Rüyada Ray görmek Zıkrullah , Rüyada Zıkrullah görmek Zindan , Rüyada Zindan görmek Şarkı , Rüyada Şarkı görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek