Ekmek kesmek , Rüyada Ekmek kesmek görmek


Bir isi sonuçlandirmak anlamina gelir.Ekmek kesmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Ekmek kesmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Mest , Rüyada Mest görmek Şemsiye , Rüyada Şemsiye görmek Tiryak , Rüyada Tiryak görmek Azap , Rüyada Azap görmek Yaldızlı kağıt , Rüyada Yaldızlı kağıt görmek Oburluk , Rüyada Oburluk görmek Deprem , Rüyada Deprem görmek Can sıkıntısı , Rüyada Can sıkıntısı görmek Tilavet secdesi , Rüyada Tilavet secdesi görmek Yamyam , Rüyada Yamyam görmek Haksızlık , Rüyada Haksızlık görmek Safa ile Merve arasında say etmek , Rüyada Safa ile Merve arasında say etmek görmek Karakol , Rüyada Karakol görmek Dudaklar , Rüyada Dudaklar görmek Samancı , Rüyada Samancı görmek Radyatör , Rüyada Radyatör görmek Mesın yatak , Rüyada Mesın yatak görmek Korkmak , Rüyada Korkmak görmek Satürn , Rüyada Satürn görmek Sure 070 mearıc , Rüyada Sure 070 mearıc görmek Sütnine , Rüyada Sütnine görmek Gurbet , Rüyada Gurbet görmek Şehit , Rüyada Şehit görmek Maytap , Rüyada Maytap görmek Kahve / kahve fincanı , Rüyada Kahve / kahve fincanı görmek Felç , Rüyada Felç görmek Padişah çadırı , Rüyada Padişah çadırı görmek Suretıl enam , Rüyada Suretıl enam görmek Yabancı , Rüyada Yabancı görmek Küfür , Rüyada Küfür görmek Bağlamak , Rüyada Bağlamak görmek Sure 033 Ahzab , Rüyada Sure 033 Ahzab görmek Hayranlık , Rüyada Hayranlık görmek Duvak , Rüyada Duvak görmek Gemici , Rüyada Gemici görmek Nota , Rüyada Nota görmek Serce , Rüyada Serce görmek İsra suresi , Rüyada İsra suresi görmek Taksi , Rüyada Taksi görmek Şefaat , Rüyada Şefaat görmek Kırmızı , Rüyada Kırmızı görmek Günlük , Rüyada Günlük görmek Kendir , Rüyada Kendir görmek Viyolonsel , Rüyada Viyolonsel görmek Koyun ve keçi pisliği , Rüyada Koyun ve keçi pisliği görmek Kavuşmak , Rüyada Kavuşmak görmek Çalgı , Rüyada Çalgı görmek Çocuk göbeği , Rüyada Çocuk göbeği görmek Eski elbise , Rüyada Eski elbise görmek Çogan otu , Rüyada Çogan otu görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek