Eshab-ı kiram , Rüyada Eshab-ı kiram görmek


Eshabdan her hangi birisini rüyada görmek, hayra delalet eder. Bazi yorumcular söyle diyorlar: Görü-len kisinin adina bakilir ve manasina göre rüya yorumlanir. Mese-la Saad ve Sait adlarindaki bir sahabeyi rüyasinda gören mesut (mutlu) olur. Bir rivayete göre Eshab-i Kiramdan birini rüyada görmek, Islam dininde kuvvete, kavlinde sadik olmaya, basariya ve Allah'in (C.C) lütfuna mazhar olmaya delalet eder.Eshab-ı kiram kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Eshab-ı kiram görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Safa ile Merve arasında say etmek , Rüyada Safa ile Merve arasında say etmek görmek Külot , Rüyada Külot görmek Falcı , Rüyada Falcı görmek Lisan , Rüyada Lisan görmek Ülser , Rüyada Ülser görmek İz sürmek , Rüyada İz sürmek görmek Uyumak , Rüyada Uyumak görmek Harp malzemesi , Rüyada Harp malzemesi görmek Solmak , Rüyada Solmak görmek Miting , Rüyada Miting görmek Vidala , Rüyada Vidala görmek Tatil , Rüyada Tatil görmek Motosiklet , Rüyada Motosiklet görmek Otelci , Rüyada Otelci görmek Mürebbiye , Rüyada Mürebbiye görmek Hoppalık , Rüyada Hoppalık görmek Gümrük / gümrükçü , Rüyada Gümrük / gümrükçü görmek Mutfak , Rüyada Mutfak görmek Kovboy , Rüyada Kovboy görmek Pandispanya , Rüyada Pandispanya görmek Hacamat , Rüyada Hacamat görmek Sitem etmek , Rüyada Sitem etmek görmek Suretıl kafırun , Rüyada Suretıl kafırun görmek Ölü , Rüyada Ölü görmek Sure 014 İbrahim , Rüyada Sure 014 İbrahim görmek Arma , Rüyada Arma görmek Dokuma tarağı , Rüyada Dokuma tarağı görmek Yetim , Rüyada Yetim görmek Eksiklik , Rüyada Eksiklik görmek Osurmak , Rüyada Osurmak görmek Latin çiçeği , Rüyada Latin çiçeği görmek Kabine , Rüyada Kabine görmek Zatürree , Rüyada Zatürree görmek Zebani , Rüyada Zebani görmek Sakatlık , Rüyada Sakatlık görmek Katliam: , Rüyada Katliam: görmek Otomobil , Rüyada Otomobil görmek Yüklük , Rüyada Yüklük görmek Priz , Rüyada Priz görmek Gangster , Rüyada Gangster görmek Dizmek , Rüyada Dizmek görmek Dua etmek , Rüyada Dua etmek görmek Güçlü kimse , Rüyada Güçlü kimse görmek Işık , Rüyada Işık görmek Sarımsak , Rüyada Sarımsak görmek Eklemek , Rüyada Eklemek görmek Kolçak , Rüyada Kolçak görmek Sökmek , Rüyada Sökmek görmek Ziyaret , Rüyada Ziyaret görmek Fakirlik , Rüyada Fakirlik görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek