Etek , Rüyada Etek görmek


Kısa bir yol olarak yorumlanır. Etek güzel ise yol o kadar kısmetlidir.Rüyada etek gören erkek, hayirli bir izdivaca ko-nar. Kisa etek izdivacin aceleye gelecegine, uzun etek izdivacin uzun müddet sallantida kalacagina delil sayilir. Etek burusuk gö-rülürse bu izdivaçta bir bulaniklik var demektir. Burusuk etek gö-renler iyice tahkik etmeden evlenmemelidir. Ön veya arka tarafindan yirtik görülen etekler izdivaçta ferahligi müjdeler.Etek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Etek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Bahçıvan , Rüyada Bahçıvan görmek Zatülcenp , Rüyada Zatülcenp görmek Zeytinyağı , Rüyada Zeytinyağı görmek Doldurmak , Rüyada Doldurmak görmek Hol , Rüyada Hol görmek Mezar, mezarlık , Rüyada Mezar, mezarlık görmek Suretıl lokman , Rüyada Suretıl lokman görmek Hafiye , Rüyada Hafiye görmek Yatak örtüsü , Rüyada Yatak örtüsü görmek Fotoğraf , Rüyada Fotoğraf görmek Şevval , Rüyada Şevval görmek Kazık , Rüyada Kazık görmek Kel , Rüyada Kel görmek Kulp , Rüyada Kulp görmek Gaflet , Rüyada Gaflet görmek Tek ayak sıçrayıp yürümek , Rüyada Tek ayak sıçrayıp yürümek görmek Sure 009 tövbe , Rüyada Sure 009 tövbe görmek Çinko , Rüyada Çinko görmek Sigara ağızlığı , Rüyada Sigara ağızlığı görmek Makarna , Rüyada Makarna görmek Aylık , Rüyada Aylık görmek Çöpçatan , Rüyada Çöpçatan görmek Mezar / mezarlık , Rüyada Mezar / mezarlık görmek Ayaz , Rüyada Ayaz görmek Yüzmek , Rüyada Yüzmek görmek Mezat , Rüyada Mezat görmek Sahra , Rüyada Sahra görmek Lavta , Rüyada Lavta görmek Kucaklamak , Rüyada Kucaklamak görmek Kist , Rüyada Kist görmek Kab , Rüyada Kab görmek Kayak , Rüyada Kayak görmek Şemsiye , Rüyada Şemsiye görmek Medine-i münevvere , Rüyada Medine-i münevvere görmek Batmak , Rüyada Batmak görmek Şekerci , Rüyada Şekerci görmek Sıla-i rahm , Rüyada Sıla-i rahm görmek Nazarlık , Rüyada Nazarlık görmek Saban , Rüyada Saban görmek Hüzün , Rüyada Hüzün görmek Leopar , Rüyada Leopar görmek Sergen , Rüyada Sergen görmek Gösteriş , Rüyada Gösteriş görmek Nefes , Rüyada Nefes görmek Saç kesmek , Rüyada Saç kesmek görmek Suretıl kamer , Rüyada Suretıl kamer görmek Yoklama ve muayene memuru , Rüyada Yoklama ve muayene memuru görmek Hoşaf , Rüyada Hoşaf görmek Feyezan , Rüyada Feyezan görmek Pencere , Rüyada Pencere görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek