Fenalık , Rüyada Fenalık görmek


Rüyasinda fenalik yaptigini görmek, bazen bir isaret olarak telaki edilir. Fenalik görmek iyilik görmek demektir. Eger, fenalik yapan kimsenin yüzü gülüyorsa, gerçekten fenalik gelecek demektir.Fenalık kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Fenalık görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Mest , Rüyada Mest görmek Üst kat , Rüyada Üst kat görmek Musa (a.s.) , Rüyada Musa (a.s.) görmek Ukala , Rüyada Ukala görmek Yumurta / yumurtlamak , Rüyada Yumurta / yumurtlamak görmek Yumruklamak , Rüyada Yumruklamak görmek Övme , Rüyada Övme görmek Pijama , Rüyada Pijama görmek Kor , Rüyada Kor görmek Çil , Rüyada Çil görmek Tatarcık , Rüyada Tatarcık görmek Ziyafet , Rüyada Ziyafet görmek Tava kebap , Rüyada Tava kebap görmek Yatalak , Rüyada Yatalak görmek Lif , Rüyada Lif görmek Çıkmaz sokak , Rüyada Çıkmaz sokak görmek Sağanak , Rüyada Sağanak görmek Hısım akraba , Rüyada Hısım akraba görmek Kale , Rüyada Kale görmek Tenha yer , Rüyada Tenha yer görmek Fetih suresi , Rüyada Fetih suresi görmek Dedikodu , Rüyada Dedikodu görmek Hapishane , Rüyada Hapishane görmek Kulak , Rüyada Kulak görmek Nakış / nakışçı , Rüyada Nakış / nakışçı görmek Sure 008 Enfal , Rüyada Sure 008 Enfal görmek Siyah nokta ve benekler , Rüyada Siyah nokta ve benekler görmek Talak suresi , Rüyada Talak suresi görmek Uyanmak , Rüyada Uyanmak görmek Yamacı , Rüyada Yamacı görmek Sıt (a.s.) , Rüyada Sıt (a.s.) görmek Çalgı , Rüyada Çalgı görmek Debbağ , Rüyada Debbağ görmek İsa (a.s.) , Rüyada İsa (a.s.) görmek Borazan , Rüyada Borazan görmek Marşandiz , Rüyada Marşandiz görmek Diz , Rüyada Diz görmek Remil , Rüyada Remil görmek Cenaze , Rüyada Cenaze görmek Yumuşak davranmak , Rüyada Yumuşak davranmak görmek Çiftlik , Rüyada Çiftlik görmek Davul sesi , Rüyada Davul sesi görmek Ses , Rüyada Ses görmek Bön , Rüyada Bön görmek Su değirmeni , Rüyada Su değirmeni görmek Baş , Rüyada Baş görmek Politika , Rüyada Politika görmek Namaz , Rüyada Namaz görmek Tapu , Rüyada Tapu görmek Kaburga kemiği , Rüyada Kaburga kemiği görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek