Fenalık , Rüyada Fenalık görmek


Rüyasinda fenalik yaptigini görmek, bazen bir isaret olarak telaki edilir. Fenalik görmek iyilik görmek demektir. Eger, fenalik yapan kimsenin yüzü gülüyorsa, gerçekten fenalik gelecek demektir.Fenalık kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Fenalık görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Maun , Rüyada Maun görmek Dulluk , Rüyada Dulluk görmek Okşamak , Rüyada Okşamak görmek Duvak , Rüyada Duvak görmek İğrenmek , Rüyada İğrenmek görmek Kabul günü , Rüyada Kabul günü görmek Zagar , Rüyada Zagar görmek Kamış , Rüyada Kamış görmek Tövbe etmek , Rüyada Tövbe etmek görmek Zarar / ziyan , Rüyada Zarar / ziyan görmek Sevgi / sevmek , Rüyada Sevgi / sevmek görmek Yer sarsıntısı , Rüyada Yer sarsıntısı görmek Mor , Rüyada Mor görmek Ateş koru , Rüyada Ateş koru görmek Soda , Rüyada Soda görmek Kiralamak , Rüyada Kiralamak görmek Skandal , Rüyada Skandal görmek Baldır , Rüyada Baldır görmek Kıç , Rüyada Kıç görmek Tellak , Rüyada Tellak görmek Çöğen , Rüyada Çöğen görmek Seğirmek , Rüyada Seğirmek görmek Cemaat , Rüyada Cemaat görmek Yoğurt , Rüyada Yoğurt görmek Hoşaf , Rüyada Hoşaf görmek Evren , Rüyada Evren görmek Kereste , Rüyada Kereste görmek Suretıl Taha , Rüyada Suretıl Taha görmek Ramazan bayramı , Rüyada Ramazan bayramı görmek Elbise dolabı , Rüyada Elbise dolabı görmek Giyotin , Rüyada Giyotin görmek İbrahim aleyhi selam , Rüyada İbrahim aleyhi selam görmek Tabela , Rüyada Tabela görmek Yeşil ekin başağı , Rüyada Yeşil ekin başağı görmek Kastetmek , Rüyada Kastetmek görmek Şişeci , Rüyada Şişeci görmek Kırmızı gagalı karga , Rüyada Kırmızı gagalı karga görmek Kuruyemişçi , Rüyada Kuruyemişçi görmek Çıkışmak , Rüyada Çıkışmak görmek Bakan , Rüyada Bakan görmek İstihare , Rüyada İstihare görmek Kursun , Rüyada Kursun görmek İş (meslek) , Rüyada İş (meslek) görmek Lisan , Rüyada Lisan görmek Canavar , Rüyada Canavar görmek Sure 086 tarık , Rüyada Sure 086 tarık görmek Cemaziyel evvel , Rüyada Cemaziyel evvel görmek Zülkarneyn (a.s.) , Rüyada Zülkarneyn (a.s.) görmek İki , Rüyada İki görmek Kızılcık , Rüyada Kızılcık görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek