Fiyonk , Rüyada Fiyonk görmek


Evlilik anlamına gelir.Fiyonk kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Fiyonk görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Öğütücü , Rüyada Öğütücü görmek Gazyağı , Rüyada Gazyağı görmek Sure 028 kasas , Rüyada Sure 028 kasas görmek Kolya , Rüyada Kolya görmek Otel , Rüyada Otel görmek Sure 048 fetih , Rüyada Sure 048 fetih görmek Casus , Rüyada Casus görmek İbik , Rüyada İbik görmek Köle ve cariyeyi müdebbir kılmak , Rüyada Köle ve cariyeyi müdebbir kılmak görmek İşgal , Rüyada İşgal görmek Zirve , Rüyada Zirve görmek Bulmaca çözmek , Rüyada Bulmaca çözmek görmek Vade , Rüyada Vade görmek Gişe , Rüyada Gişe görmek Eğmek , Rüyada Eğmek görmek Portre , Rüyada Portre görmek Ateş , Rüyada Ateş görmek Yanık , Rüyada Yanık görmek Övünmek , Rüyada Övünmek görmek İnsanın kendisini övmesi , Rüyada İnsanın kendisini övmesi görmek Hurma , Rüyada Hurma görmek Arıkovanı , Rüyada Arıkovanı görmek Ezberlemek , Rüyada Ezberlemek görmek Yıkayıcı , Rüyada Yıkayıcı görmek Salı , Rüyada Salı görmek Yük hayvanı , Rüyada Yük hayvanı görmek Korkaklık , Rüyada Korkaklık görmek Av , Rüyada Av görmek Hediye , Rüyada Hediye görmek Karaciğer , Rüyada Karaciğer görmek Suretıl alı İmran , Rüyada Suretıl alı İmran görmek Kanser , Rüyada Kanser görmek Optik , Rüyada Optik görmek Dirilme , Rüyada Dirilme görmek Gazino , Rüyada Gazino görmek Kırk , Rüyada Kırk görmek Meme vermek , Rüyada Meme vermek görmek Kasatura , Rüyada Kasatura görmek Kelam , Rüyada Kelam görmek Sırpence , Rüyada Sırpence görmek Kabıl , Rüyada Kabıl görmek Çamaşır makinesi , Rüyada Çamaşır makinesi görmek Asr suresi , Rüyada Asr suresi görmek Süleyman (a.s.) , Rüyada Süleyman (a.s.) görmek Islaklık , Rüyada Islaklık görmek Surat asmak , Rüyada Surat asmak görmek Yemen taşı , Rüyada Yemen taşı görmek Dört , Rüyada Dört görmek Moda , Rüyada Moda görmek İtiraf etmek , Rüyada İtiraf etmek görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek