Gaf yapmak , Rüyada Gaf yapmak görmek


Rüyada bir konusma sirasinda gaf yaptiginizi veya gaf yapan bir kimse ile karsilastiginizi görmek, sözünün nereye gidecegini hesap etmeden salla parti konusan patavat-siz bir kimse ile dost oldugunuza ve onun yüzünden zaman ,zaman çirkin durumlara düsüp mahcup oldugunuza isarettir.Gaf yapmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Gaf yapmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Darı , Rüyada Darı görmek Kurtarmak , Rüyada Kurtarmak görmek Benzemek , Rüyada Benzemek görmek Suretıl Fatiha , Rüyada Suretıl Fatiha görmek Zafer , Rüyada Zafer görmek Çimento , Rüyada Çimento görmek Azmetmek , Rüyada Azmetmek görmek Çentik , Rüyada Çentik görmek Merih gezegeni , Rüyada Merih gezegeni görmek Rütbe , Rüyada Rütbe görmek Turna , Rüyada Turna görmek İdrar , Rüyada İdrar görmek Giyotin , Rüyada Giyotin görmek Ayırmak , Rüyada Ayırmak görmek Rosto , Rüyada Rosto görmek Hokka , Rüyada Hokka görmek Mala , Rüyada Mala görmek Bağışlamak , Rüyada Bağışlamak görmek Beytullah , Rüyada Beytullah görmek Arazoz , Rüyada Arazoz görmek Kıyma , Rüyada Kıyma görmek Uçkur , Rüyada Uçkur görmek Bedevi , Rüyada Bedevi görmek Hurma olgunlaşmamış , Rüyada Hurma olgunlaşmamış görmek Mecusi Mezarlığı , Rüyada Mecusi Mezarlığı görmek Regl , Rüyada Regl görmek Sinirli , Rüyada Sinirli görmek Sınır , Rüyada Sınır görmek Torba , Rüyada Torba görmek İspiyoncu , Rüyada İspiyoncu görmek Suretıl enbiya , Rüyada Suretıl enbiya görmek Bez , Rüyada Bez görmek Bulmaca çözmek , Rüyada Bulmaca çözmek görmek Çalar saat , Rüyada Çalar saat görmek Yaver , Rüyada Yaver görmek Koruyucu başlık , Rüyada Koruyucu başlık görmek İnilti duymak , Rüyada İnilti duymak görmek Kabalık , Rüyada Kabalık görmek Gökkuşağı , Rüyada Gökkuşağı görmek İhlas suresi , Rüyada İhlas suresi görmek Cilacı , Rüyada Cilacı görmek Puro , Rüyada Puro görmek Ürpermek , Rüyada Ürpermek görmek Kerpiç , Rüyada Kerpiç görmek Nebiler , Rüyada Nebiler görmek Aşüfte , Rüyada Aşüfte görmek Seğirmek , Rüyada Seğirmek görmek Üzerlik çiçeği , Rüyada Üzerlik çiçeği görmek Yolluk , Rüyada Yolluk görmek Sözcü , Rüyada Sözcü görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek