Gaf yapmak , Rüyada Gaf yapmak görmek


Rüyada bir konusma sirasinda gaf yaptiginizi veya gaf yapan bir kimse ile karsilastiginizi görmek, sözünün nereye gidecegini hesap etmeden salla parti konusan patavat-siz bir kimse ile dost oldugunuza ve onun yüzünden zaman ,zaman çirkin durumlara düsüp mahcup oldugunuza isarettir.Gaf yapmak kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Gaf yapmak görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
İntihar etmek , Rüyada İntihar etmek görmek Çitlembik , Rüyada Çitlembik görmek Veresiye , Rüyada Veresiye görmek İlan , Rüyada İlan görmek Musa (a.s.) , Rüyada Musa (a.s.) görmek Yerelması , Rüyada Yerelması görmek Vesika , Rüyada Vesika görmek Zekat vermek , Rüyada Zekat vermek görmek Tavaf etmek , Rüyada Tavaf etmek görmek Yaban iğdesi , Rüyada Yaban iğdesi görmek Sünger , Rüyada Sünger görmek Ev yıkmak , Rüyada Ev yıkmak görmek Bağış , Rüyada Bağış görmek Kertenkelenin küçük ve erkeği , Rüyada Kertenkelenin küçük ve erkeği görmek Gök cismi , Rüyada Gök cismi görmek Kırmızı gagalı karga , Rüyada Kırmızı gagalı karga görmek Başbakan , Rüyada Başbakan görmek Esir , Rüyada Esir görmek Avuç içi , Rüyada Avuç içi görmek Cennet , Rüyada Cennet görmek Işıldak , Rüyada Işıldak görmek Suretıl berıyye , Rüyada Suretıl berıyye görmek Ayet , Rüyada Ayet görmek Tanrı , Rüyada Tanrı görmek Kumru kuşunun erkeği , Rüyada Kumru kuşunun erkeği görmek Şemsiye , Rüyada Şemsiye görmek Öykü , Rüyada Öykü görmek Zırh , Rüyada Zırh görmek Yük , Rüyada Yük görmek Dönmek , Rüyada Dönmek görmek Öç , Rüyada Öç görmek Bere , Rüyada Bere görmek Mandalina , Rüyada Mandalina görmek Halter , Rüyada Halter görmek İfşa etmek , Rüyada İfşa etmek görmek Yelken satıcı , Rüyada Yelken satıcı görmek Kan , Rüyada Kan görmek Gülmek / gülümsemek , Rüyada Gülmek / gülümsemek görmek Gürgen ağacı , Rüyada Gürgen ağacı görmek Eksiklik , Rüyada Eksiklik görmek Karış ile ölçmek , Rüyada Karış ile ölçmek görmek Çay bahçesi , Rüyada Çay bahçesi görmek Hara , Rüyada Hara görmek Ayrılmak , Rüyada Ayrılmak görmek Bohça , Rüyada Bohça görmek At sineği , Rüyada At sineği görmek Yapı , Rüyada Yapı görmek Jaluzi , Rüyada Jaluzi görmek Hastabakıcı , Rüyada Hastabakıcı görmek Duvar saati , Rüyada Duvar saati görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek