Gerinmek , Rüyada Gerinmek görmek


Tembellik ve uyuşukluğa, kibir ve gurura delalet eder.Kişinin sıkıntılarını geride bırakıp, feraha kavuşacağına işaret eder.Rüyada gerinmek, bir iste usanmaga, tenbellige isaret eder. Rüyada ölünün gerinmesi, o ölünün azabinin evlad ve geri kalanlarina ait olmasir isaret eder. Gerinmek, bazen mesakkatten sonra rahatliga isaret eder. Gerinen hasta ise ondan korkulur, saglam ise hasta olur. Gerinmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Gerinmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Şefaat etmek , Rüyada Şefaat etmek görmek Vezuv , Rüyada Vezuv görmek Resmigeçit , Rüyada Resmigeçit görmek Hamsı balığı , Rüyada Hamsı balığı görmek Sütun , Rüyada Sütun görmek Börülce , Rüyada Börülce görmek Kuru üzüm , Rüyada Kuru üzüm görmek Düşüncesizlik , Rüyada Düşüncesizlik görmek Kulak , Rüyada Kulak görmek Sure 064 tegabun , Rüyada Sure 064 tegabun görmek İnlemek , Rüyada İnlemek görmek Zırhlı savaş gemisi , Rüyada Zırhlı savaş gemisi görmek Uzlaşma , Rüyada Uzlaşma görmek Cımbız , Rüyada Cımbız görmek Güverte , Rüyada Güverte görmek Kekeme , Rüyada Kekeme görmek Kan alıcı , Rüyada Kan alıcı görmek Kusbe , Rüyada Kusbe görmek Tava, tencere , Rüyada Tava, tencere görmek Tıkamak , Rüyada Tıkamak görmek Kepek satıcı , Rüyada Kepek satıcı görmek Hapis , Rüyada Hapis görmek Met , Rüyada Met görmek Çoğalmak , Rüyada Çoğalmak görmek Yıllık , Rüyada Yıllık görmek Güzel konuşmak , Rüyada Güzel konuşmak görmek Kızıl dut(kırmızı dut) , Rüyada Kızıl dut(kırmızı dut) görmek İsim , Rüyada İsim görmek Vizite , Rüyada Vizite görmek Hendek , Rüyada Hendek görmek Sure 047 Muhammed , Rüyada Sure 047 Muhammed görmek Gemi yelkeni , Rüyada Gemi yelkeni görmek Şebboy , Rüyada Şebboy görmek Yönlerde tabir edilir , Rüyada Yönlerde tabir edilir görmek Örtünmek , Rüyada Örtünmek görmek Kavaf , Rüyada Kavaf görmek Cimrilik , Rüyada Cimrilik görmek Manolya , Rüyada Manolya görmek Çekmek , Rüyada Çekmek görmek Çiftçi , Rüyada Çiftçi görmek Özveri , Rüyada Özveri görmek Kürdancı , Rüyada Kürdancı görmek Çember , Rüyada Çember görmek Şampanya , Rüyada Şampanya görmek Odun kürek , Rüyada Odun kürek görmek Gonca , Rüyada Gonca görmek İstirahat , Rüyada İstirahat görmek Paralamak , Rüyada Paralamak görmek Dellal , Rüyada Dellal görmek Destere , Rüyada Destere görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek