Girmek , Rüyada Girmek görmek


İyi bir mekana yahut ortama girmek hayra, Eve girmek bekar için evlenmeye, evli için güvenliğe yahut ev almaya delalet eder.Girmek kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Girmek görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Tatil , Rüyada Tatil görmek Hiddet , Rüyada Hiddet görmek Pekmez , Rüyada Pekmez görmek Tehdit etmek , Rüyada Tehdit etmek görmek Kartvizit , Rüyada Kartvizit görmek Cuma , Rüyada Cuma görmek Satranç fili , Rüyada Satranç fili görmek Önlük , Rüyada Önlük görmek Motorlu araç , Rüyada Motorlu araç görmek Kış , Rüyada Kış görmek Sure 051 zarıyat , Rüyada Sure 051 zarıyat görmek Müezzin , Rüyada Müezzin görmek Fitil , Rüyada Fitil görmek Kıllar , Rüyada Kıllar görmek Sofra , Rüyada Sofra görmek Sır saklamak , Rüyada Sır saklamak görmek Vapur , Rüyada Vapur görmek Yabancı ihtiyar adam , Rüyada Yabancı ihtiyar adam görmek Enfal suresi , Rüyada Enfal suresi görmek Kelepçe , Rüyada Kelepçe görmek Isıtmak , Rüyada Isıtmak görmek Falaka , Rüyada Falaka görmek Kapı kapamak ve açmak , Rüyada Kapı kapamak ve açmak görmek Sandviç , Rüyada Sandviç görmek Öğretmen , Rüyada Öğretmen görmek Terbiye , Rüyada Terbiye görmek İmdat etmek , Rüyada İmdat etmek görmek Kama , Rüyada Kama görmek Küçümsemek , Rüyada Küçümsemek görmek İnanmak , Rüyada İnanmak görmek İnci gerdanlık , Rüyada İnci gerdanlık görmek Hüseyin (r.a.) , Rüyada Hüseyin (r.a.) görmek Zeytinyağcı , Rüyada Zeytinyağcı görmek Ferasetli , Rüyada Ferasetli görmek Yüze gülmek , Rüyada Yüze gülmek görmek Suretıl casıye , Rüyada Suretıl casıye görmek Yükleme , Rüyada Yükleme görmek Uzuv , Rüyada Uzuv görmek Maroken koltuk , Rüyada Maroken koltuk görmek İftar etmek , Rüyada İftar etmek görmek Yumuşak huylu , Rüyada Yumuşak huylu görmek İskambil , Rüyada İskambil görmek Yıkanmak ve yıkamak , Rüyada Yıkanmak ve yıkamak görmek Traktör , Rüyada Traktör görmek Yedi , Rüyada Yedi görmek Hayvan dışkısı , Rüyada Hayvan dışkısı görmek Billur eşya , Rüyada Billur eşya görmek Güveyi , Rüyada Güveyi görmek Talih , Rüyada Talih görmek Ceyhan nehri , Rüyada Ceyhan nehri görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek