Giyim eşyası , Rüyada Giyim eşyası görmek


Başarı olarak yorumlanır.Giyim eşyası kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Giyim eşyası görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Karatavuk , Rüyada Karatavuk görmek Müsabaka , Rüyada Müsabaka görmek Fırıncı , Rüyada Fırıncı görmek Unlu bir kimse , Rüyada Unlu bir kimse görmek Kaşımak ve tırmalanmak , Rüyada Kaşımak ve tırmalanmak görmek Rey vermek , Rüyada Rey vermek görmek Cevherine göre yapılır , Rüyada Cevherine göre yapılır görmek Eshab-ı kiram , Rüyada Eshab-ı kiram görmek Kakül , Rüyada Kakül görmek Paçavracı , Rüyada Paçavracı görmek Saymak , Rüyada Saymak görmek Istıksa hastası , Rüyada Istıksa hastası görmek Kadife çiçeği , Rüyada Kadife çiçeği görmek Sofa , Rüyada Sofa görmek Yazma , Rüyada Yazma görmek Tereyağı , Rüyada Tereyağı görmek Zuhal yıldızı , Rüyada Zuhal yıldızı görmek Kasık (bacak arası) , Rüyada Kasık (bacak arası) görmek Diplomat , Rüyada Diplomat görmek İddet , Rüyada İddet görmek Sepet tabla valiz yapan ve satan , Rüyada Sepet tabla valiz yapan ve satan görmek Ası boyası , Rüyada Ası boyası görmek Firkete , Rüyada Firkete görmek Hurç , Rüyada Hurç görmek Folluk , Rüyada Folluk görmek Maden suyu , Rüyada Maden suyu görmek Sutlu tatlılar , Rüyada Sutlu tatlılar görmek Yabancı memleket , Rüyada Yabancı memleket görmek Değirmenci , Rüyada Değirmenci görmek Kabil , Rüyada Kabil görmek Et parçalayıcı , Rüyada Et parçalayıcı görmek Hükümdar , Rüyada Hükümdar görmek Buhar makinesi , Rüyada Buhar makinesi görmek Otağ , Rüyada Otağ görmek Osurmak , Rüyada Osurmak görmek İnbik , Rüyada İnbik görmek Haşhaş çiçeği , Rüyada Haşhaş çiçeği görmek Gıybet etmek , Rüyada Gıybet etmek görmek Nakil , Rüyada Nakil görmek Halim , Rüyada Halim görmek Çanak ve çömlek , Rüyada Çanak ve çömlek görmek Ölçmek , Rüyada Ölçmek görmek Sadaka vermek , Rüyada Sadaka vermek görmek Sure 088 gasıye , Rüyada Sure 088 gasıye görmek Süsleme , Rüyada Süsleme görmek Şişeci , Rüyada Şişeci görmek Tavla oyunu , Rüyada Tavla oyunu görmek Merve tepesi , Rüyada Merve tepesi görmek Böbrek , Rüyada Böbrek görmek Varyete , Rüyada Varyete görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Armonik görmek
16.) Rüyada Arpa görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek