Güldürücü , Rüyada Güldürücü görmek


Bakınız; Nükteden.Güldürücü kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Güldürücü görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Zikretmek , Rüyada Zikretmek görmek Palamut ağacı , Rüyada Palamut ağacı görmek Mikrofon , Rüyada Mikrofon görmek Tente , Rüyada Tente görmek Melekler , Rüyada Melekler görmek Bezelye , Rüyada Bezelye görmek Kandil , Rüyada Kandil görmek Doğum , Rüyada Doğum görmek Tosbağa , Rüyada Tosbağa görmek Gülsuyu / gülyağı , Rüyada Gülsuyu / gülyağı görmek Pudra , Rüyada Pudra görmek Don lastiği , Rüyada Don lastiği görmek Ateş yakıcı , Rüyada Ateş yakıcı görmek İşve , Rüyada İşve görmek Meyve bahçesi , Rüyada Meyve bahçesi görmek Bataklık , Rüyada Bataklık görmek Tebrik , Rüyada Tebrik görmek Dilekçe , Rüyada Dilekçe görmek Cüzam , Rüyada Cüzam görmek Çimen , Rüyada Çimen görmek Kab , Rüyada Kab görmek Vinç , Rüyada Vinç görmek Av köpeği , Rüyada Av köpeği görmek Şarlatan , Rüyada Şarlatan görmek Battaniye , Rüyada Battaniye görmek Hesap / hesaba çekilmek , Rüyada Hesap / hesaba çekilmek görmek Eskimek , Rüyada Eskimek görmek Zührüf suresi , Rüyada Zührüf suresi görmek Saf , Rüyada Saf görmek Yelken satıcı , Rüyada Yelken satıcı görmek Yağlanmak , Rüyada Yağlanmak görmek Torun , Rüyada Torun görmek Donmak , Rüyada Donmak görmek Üvey , Rüyada Üvey görmek Şezlong , Rüyada Şezlong görmek Eda , Rüyada Eda görmek Parıltı , Rüyada Parıltı görmek Mulaana , Rüyada Mulaana görmek Delilik , Rüyada Delilik görmek Poker , Rüyada Poker görmek Un fabrikası , Rüyada Un fabrikası görmek Efe , Rüyada Efe görmek Şef , Rüyada Şef görmek Kolaylık , Rüyada Kolaylık görmek Tıkamak , Rüyada Tıkamak görmek Kalay ve kalaycı , Rüyada Kalay ve kalaycı görmek Usanmak , Rüyada Usanmak görmek Kapı (büyük) , Rüyada Kapı (büyük) görmek Bağ ve Bahçe bekçisi , Rüyada Bağ ve Bahçe bekçisi görmek Düve , Rüyada Düve görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Armut ağacı görmek
15.) Rüyada Arpa görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek