Gülsuyu şişesi , Rüyada Gülsuyu şişesi görmek


Rüyada gülsuyu sisesi, hizmetçi veya hanimdir.Gülsuyu şişesi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Gülsuyu şişesi görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Votka , Rüyada Votka görmek Beşibiryerde , Rüyada Beşibiryerde görmek Av aletleri , Rüyada Av aletleri görmek Sıpa , Rüyada Sıpa görmek Kambur , Rüyada Kambur görmek İtmek , Rüyada İtmek görmek Rüya yorumcusu , Rüyada Rüya yorumcusu görmek Garaj , Rüyada Garaj görmek Kaya taş çakıl , Rüyada Kaya taş çakıl görmek Çiçek tohumu , Rüyada Çiçek tohumu görmek Frak , Rüyada Frak görmek Çağanoz , Rüyada Çağanoz görmek Kırmızı gagalı karga , Rüyada Kırmızı gagalı karga görmek Şeker kamışı , Rüyada Şeker kamışı görmek Put , Rüyada Put görmek Helalından kazanmak , Rüyada Helalından kazanmak görmek Oymak , Rüyada Oymak görmek Şayak , Rüyada Şayak görmek Yalın ayak , Rüyada Yalın ayak görmek Kümes hayvanı , Rüyada Kümes hayvanı görmek Suretıl asr , Rüyada Suretıl asr görmek Nalp ve vekil olmak , Rüyada Nalp ve vekil olmak görmek İğde , Rüyada İğde görmek Çiğ (rutubet) , Rüyada Çiğ (rutubet) görmek Özür , Rüyada Özür görmek Dürbün , Rüyada Dürbün görmek Suretıl cın , Rüyada Suretıl cın görmek Perdesi , Rüyada Perdesi görmek Birikmek ve çoğalmak , Rüyada Birikmek ve çoğalmak görmek Aşağılanmak , Rüyada Aşağılanmak görmek Üstübeç , Rüyada Üstübeç görmek Harp , Rüyada Harp görmek Zemzem , Rüyada Zemzem görmek At , Rüyada At görmek Hiddetlenmek , Rüyada Hiddetlenmek görmek Kafirun suresi , Rüyada Kafirun suresi görmek Cumhurbaşkanı , Rüyada Cumhurbaşkanı görmek Çark , Rüyada Çark görmek Yarış atı , Rüyada Yarış atı görmek Olum anı , Rüyada Olum anı görmek Serseri , Rüyada Serseri görmek İdare lambası , Rüyada İdare lambası görmek Süt , Rüyada Süt görmek Bel , Rüyada Bel görmek İyilik , Rüyada İyilik görmek Darağacı , Rüyada Darağacı görmek Meme vermek , Rüyada Meme vermek görmek Şekil değişmesi , Rüyada Şekil değişmesi görmek Ceyhun nehri , Rüyada Ceyhun nehri görmek Muallim , Rüyada Muallim görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek