Hakaret , Rüyada Hakaret görmek


Kendisine hakaret ediliyorsa güzel söz duyar, kendisi hakaret ediyorsa iyilik yapar. Hakaret kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Hakaret görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Jüpiter , Rüyada Jüpiter görmek Konserve , Rüyada Konserve görmek Dövmek , Rüyada Dövmek görmek Küçük günah , Rüyada Küçük günah görmek Silahçı , Rüyada Silahçı görmek Meclis , Rüyada Meclis görmek Mesın sergileri , Rüyada Mesın sergileri görmek Tohum ekmek , Rüyada Tohum ekmek görmek Pus / puslu hava , Rüyada Pus / puslu hava görmek Sıdre-tı münteha , Rüyada Sıdre-tı münteha görmek Ayrılmak , Rüyada Ayrılmak görmek Milyar ve milyon , Rüyada Milyar ve milyon görmek Zalim , Rüyada Zalim görmek Sikkeli altın , Rüyada Sikkeli altın görmek Yağcılık , Rüyada Yağcılık görmek Kadıngöbeği tatlısı , Rüyada Kadıngöbeği tatlısı görmek Buhurdan , Rüyada Buhurdan görmek Buket , Rüyada Buket görmek Düşmek , Rüyada Düşmek görmek Koruma , Rüyada Koruma görmek Tapu , Rüyada Tapu görmek Suretıl tegabun , Rüyada Suretıl tegabun görmek Donanma , Rüyada Donanma görmek Beste , Rüyada Beste görmek İnilti duymak , Rüyada İnilti duymak görmek Mehtap , Rüyada Mehtap görmek Mikser , Rüyada Mikser görmek Hamsi , Rüyada Hamsi görmek Salata , Rüyada Salata görmek İstişare , Rüyada İstişare görmek Sure 082 ınfıtar , Rüyada Sure 082 ınfıtar görmek Mevsim , Rüyada Mevsim görmek Şafak vakti , Rüyada Şafak vakti görmek Keçi kılı , Rüyada Keçi kılı görmek Göz doktoru , Rüyada Göz doktoru görmek Zahire , Rüyada Zahire görmek Miting , Rüyada Miting görmek Teksir / teksir makinesi , Rüyada Teksir / teksir makinesi görmek Sanatkar , Rüyada Sanatkar görmek Hacamat , Rüyada Hacamat görmek Kutu , Rüyada Kutu görmek Nergis , Rüyada Nergis görmek Kilise , Rüyada Kilise görmek Sıcak kara balcık , Rüyada Sıcak kara balcık görmek Terazi , Rüyada Terazi görmek Kapı , Rüyada Kapı görmek Sicim , Rüyada Sicim görmek Yaşlanmak , Rüyada Yaşlanmak görmek Boza , Rüyada Boza görmek Beled suresi , Rüyada Beled suresi görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek