Hancı , Rüyada Hancı görmek


Yeni bir iştir. Hancı temiz, pak ve temiz yüzlü ise iş ve amiri iyi olur.Hancı kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Hancı görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Günlük , Rüyada Günlük görmek Meşale , Rüyada Meşale görmek Dergi , Rüyada Dergi görmek Kuruyan yer , Rüyada Kuruyan yer görmek Sepet müjdedir ve içindeki şeye nispet edilir , Rüyada Sepet müjdedir ve içindeki şeye nispet edilir görmek Çekirdek , Rüyada Çekirdek görmek Makyaj , Rüyada Makyaj görmek Tutsak , Rüyada Tutsak görmek Memba , Rüyada Memba görmek Üzülmek , Rüyada Üzülmek görmek Satmak ve satın alınmak , Rüyada Satmak ve satın alınmak görmek Robot , Rüyada Robot görmek İbrik , Rüyada İbrik görmek Ayırmak , Rüyada Ayırmak görmek Kanaat , Rüyada Kanaat görmek Dabbetülarz , Rüyada Dabbetülarz görmek Bulamaç çorbası , Rüyada Bulamaç çorbası görmek Sakı , Rüyada Sakı görmek Kıskanmak , Rüyada Kıskanmak görmek Saçmak ve dağıtmak , Rüyada Saçmak ve dağıtmak görmek Bahriyeli , Rüyada Bahriyeli görmek Diplomat , Rüyada Diplomat görmek Sure 030 Rum , Rüyada Sure 030 Rum görmek Paşa , Rüyada Paşa görmek Kın (kılıf) , Rüyada Kın (kılıf) görmek Saffat suresi , Rüyada Saffat suresi görmek Kavak , Rüyada Kavak görmek Müteahhit , Rüyada Müteahhit görmek Siyah renk , Rüyada Siyah renk görmek Tıraş etmek , Rüyada Tıraş etmek görmek Topallamak , Rüyada Topallamak görmek Demir parmaklık , Rüyada Demir parmaklık görmek Merih gezegeni , Rüyada Merih gezegeni görmek Yılan , Rüyada Yılan görmek Vaat , Rüyada Vaat görmek Koyun ve keçi , Rüyada Koyun ve keçi görmek Palamut balığı , Rüyada Palamut balığı görmek Koltuk , Rüyada Koltuk görmek Hortum , Rüyada Hortum görmek Belge , Rüyada Belge görmek Kevser havuzu , Rüyada Kevser havuzu görmek Kasap , Rüyada Kasap görmek Pınar , Rüyada Pınar görmek Yanılma , Rüyada Yanılma görmek Şoför , Rüyada Şoför görmek Plaj , Rüyada Plaj görmek Kaynana , Rüyada Kaynana görmek Av kapanı , Rüyada Av kapanı görmek Bas , Rüyada Bas görmek Uzuv , Rüyada Uzuv görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek