Harf , Rüyada Harf görmek


Görülen harfe çok dikkat etmek gereklidir. Harfler ile birlikte görülen şeylere de çok dikkat etmek gerekir ve yorumunu bunlara göre yapmak lazımdır.Harf kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Harf görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Falaka , Rüyada Falaka görmek Pansiyon , Rüyada Pansiyon görmek Cihat , Rüyada Cihat görmek Şeker kamışı , Rüyada Şeker kamışı görmek Mahfe , Rüyada Mahfe görmek Evmek ve evdirmek , Rüyada Evmek ve evdirmek görmek Mısır ehramları , Rüyada Mısır ehramları görmek Salih kimse/kimseler , Rüyada Salih kimse/kimseler görmek Meydan , Rüyada Meydan görmek Karpuz , Rüyada Karpuz görmek Erik , Rüyada Erik görmek Şit (a.s.) , Rüyada Şit (a.s.) görmek Yağ satıcısı , Rüyada Yağ satıcısı görmek İtibar , Rüyada İtibar görmek Hamza (r.a.) , Rüyada Hamza (r.a.) görmek Kin , Rüyada Kin görmek Muşmula , Rüyada Muşmula görmek Vatikan , Rüyada Vatikan görmek Rovelver , Rüyada Rovelver görmek Maya , Rüyada Maya görmek Örümcek , Rüyada Örümcek görmek Suyunu çıkarmak , Rüyada Suyunu çıkarmak görmek Bozuk para, bozukluk , Rüyada Bozuk para, bozukluk görmek Yasin suresi , Rüyada Yasin suresi görmek Bal ve yağ tulumu , Rüyada Bal ve yağ tulumu görmek Can yakmak , Rüyada Can yakmak görmek Yürek çarpıntısı , Rüyada Yürek çarpıntısı görmek Dere , Rüyada Dere görmek Kısas , Rüyada Kısas görmek Nida , Rüyada Nida görmek Jüpiter gezegeni , Rüyada Jüpiter gezegeni görmek Kokteyl , Rüyada Kokteyl görmek Aşık kemiği , Rüyada Aşık kemiği görmek Pirzola , Rüyada Pirzola görmek Bir şeyin çokluğundan sonra azalması , Rüyada Bir şeyin çokluğundan sonra azalması görmek Para basan , Rüyada Para basan görmek Plaj kabını , Rüyada Plaj kabını görmek Çiş damlaları , Rüyada Çiş damlaları görmek Beyyine suresi , Rüyada Beyyine suresi görmek Parmak , Rüyada Parmak görmek Bin , Rüyada Bin görmek Et kütüğü , Rüyada Et kütüğü görmek Barbunya , Rüyada Barbunya görmek Manto , Rüyada Manto görmek Karıa suresi , Rüyada Karıa suresi görmek Çimdiklemek , Rüyada Çimdiklemek görmek Okul , Rüyada Okul görmek Baklava / baklavacı , Rüyada Baklava / baklavacı görmek Şaheser , Rüyada Şaheser görmek Uyuşturucu , Rüyada Uyuşturucu görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek