Hısım akraba , Rüyada Hısım akraba görmek


Bakınız; Akraba.Hısım akraba kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.
Bir rüyayı tabir etmek, yorumlamak gerçekten zordur. Fakat bilmelisiniz ki burdaki açıklamalar yıllarca biriktirilmiş bilgilerin ve deneyimlerin ürünüdür.
Rüyanızda ana nesne olarak Hısım akraba görmüş olabilirsiniz ama mutlaka diğer neslelerin de rüya tabirlerine bakarak rüyanızı bir bütün olarak anlamlandırmaya çalışınız.
Şaban , Rüyada Şaban görmek Piramit , Rüyada Piramit görmek Teleks , Rüyada Teleks görmek Pilav , Rüyada Pilav görmek Servi ağacı , Rüyada Servi ağacı görmek Tava kebap , Rüyada Tava kebap görmek Zilzurna olmak , Rüyada Zilzurna olmak görmek Tablo , Rüyada Tablo görmek Han , Rüyada Han görmek Kokulu şeyler(ıtriyat) , Rüyada Kokulu şeyler(ıtriyat) görmek İç sıkıntısı , Rüyada İç sıkıntısı görmek Hamile , Rüyada Hamile görmek Toplantı , Rüyada Toplantı görmek Beşik , Rüyada Beşik görmek Of demek , Rüyada Of demek görmek Muhabir , Rüyada Muhabir görmek Ehliyet , Rüyada Ehliyet görmek Kiraz , Rüyada Kiraz görmek Yavşak , Rüyada Yavşak görmek Kayış , Rüyada Kayış görmek Çit , Rüyada Çit görmek Homoseksüellik , Rüyada Homoseksüellik görmek Üzüm bağı , Rüyada Üzüm bağı görmek Isırmak , Rüyada Isırmak görmek Melikin kapıcısı , Rüyada Melikin kapıcısı görmek Elbiselik kumaş , Rüyada Elbiselik kumaş görmek Temel , Rüyada Temel görmek Arpacık , Rüyada Arpacık görmek Kaşar , Rüyada Kaşar görmek Kumru kuşunun erkeği , Rüyada Kumru kuşunun erkeği görmek Hecın devesi , Rüyada Hecın devesi görmek Susam , Rüyada Susam görmek Çukur kazmak , Rüyada Çukur kazmak görmek Frenk üzümü , Rüyada Frenk üzümü görmek Porselen , Rüyada Porselen görmek Ramazan , Rüyada Ramazan görmek Göçmen , Rüyada Göçmen görmek Şit (a.s.) , Rüyada Şit (a.s.) görmek Pezevenklik etmek , Rüyada Pezevenklik etmek görmek Tere , Rüyada Tere görmek Jüpiter gezegeni , Rüyada Jüpiter gezegeni görmek Tütün , Rüyada Tütün görmek Ayrılmak , Rüyada Ayrılmak görmek Sürülmek , Rüyada Sürülmek görmek Ecnebi , Rüyada Ecnebi görmek Zırhçı , Rüyada Zırhçı görmek Küvet , Rüyada Küvet görmek Kolaylık , Rüyada Kolaylık görmek Nikel , Rüyada Nikel görmek Ateş böceği , Rüyada Ateş böceği görmek
1.) Rüyada İnnalillahi ve inna ileyhi raciun demek görmek
2.) Rüyada Musallaêtaşı görmek
3.) Rüyada İlanı aşk görmek
4.) Rüyada İğrenmek görmek
5.) Rüyada Ulumak görmek
6.) Rüyada Memleket görmek
7.) Rüyada Arkadaş görmek
8.) Rüyada Arsa görmek
9.) Rüyada Arı beyi görmek
10.) Rüyada Yunus balığı görmek
11.) Rüyada Fiyonk görmek
12.) Rüyada Arzu görmek
13.) Rüyada Arma görmek
14.) Rüyada Arpa görmek
15.) Rüyada Armut ağacı görmek
16.) Rüyada Armonik görmek
17.) Rüyada Paten görmek
18.) Rüyada Ekin biçmek görmek